2737
2734
عنوان

شيرازي ها لطفا بيايد

155 بازدید | 8 پست

سلام بر شيرازي هاي گل 

ما اومديم شيراز برا خريد لطفا چند مركز خريد لباس شيك بهم معرفي كنيد 

مرررسي

خدایا شکرررت ، منم مامان شدم 😍 میشه واسه تشکیل قلب نی نی ی صلوات بفرستی دوستم 🌹 مرسی ،،، عاشق فندق و باباش 👪

البته اینا کارای برند دارن بیشتر.... شما از چه لحاظ شیک مد نظرتونه؟؟؟

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
البته اینا کارای برند دارن بیشتر.... شما از چه لحاظ شیک مد نظرتونه؟؟؟

خوشگل و با كلاس باشه برند نميخوام

خدایا شکرررت ، منم مامان شدم 😍 میشه واسه تشکیل قلب نی نی ی صلوات بفرستی دوستم 🌹 مرسی ،،، عاشق فندق و باباش 👪
سینا تو زرگری،حافظ تو عفیف اباد،مجتمع افتاب معالی اباد،مجتمع بزرگ خلیج هم بد نیست اما بزرگه سر صدرا، ...

ممنون عزيزم

پاساژ نگین کوی وحدت یا هامون ستارخان

ممنون گلم

2738

چه لباسی میخواید ؟مجلسی یا مانتو روسری؟

من جدیدا خرید داشتم ،مانتو‌ خلیج خلیج فارس فراوونه و تقریبا مدل مانتو ها تو تمام پاساژا مث هم بود

قیمت مانتو تو ستاره فارس تو عفیف اباد و خلیج فارس تو صدارا و پاساژ زیتون یکی بود

کفش هم که پارامونت که پاساژ زیتونم اونجاست زیاده

ستاره فارسم کفشاش زیاده و قشنگ ولی گرررررررونه

روسری هم همه اینجاهایی که گفتم زیاده