2737
2739
عنوان

چند سوال در یک تایپک ...لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 80 پست

از سری بدی های مزخرف دیجی کالا اینه که بعضی وقتا کلاهبرداری توشه....بعنوان مثال شما کالایی رو میبینید که زده تخفیف خورده....مثلا 70 تومان بوده 40 تومان شده......اینکارو برای جذب مشتری انجام میدن....درصورتی اینکه اون کالا 70 تومان ارزشش نیست همون 40 تومان ارزشش هست....متاسفانه زیاد از این چیزا توی دیجی کالا هست....علاوه بر این....دیجی کالا خیلییی خیلییی کم کد تخفیف ارائه میده...و اینم از روی سیاستشونه.....بنظرم حتما توی خرید بعضی اجناس دقّت کنید که بهتون نندازن

هنوز زنده ام و نفس میکشم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانومی قیمت اون جنس ۳۵۰هزارتومنه .😐😐😐

بله سوتی دادم وحشتناک ...گرونه

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
بله سوتی دادم وحشتناک ...گرونه

سلام خانومی خوبی؟؟بالاخره پیدات کردم

میگم من دیروز رفتم عبدل اباد همین پارچه دقیییقا .متری ۳۸بود.خداییش ازنزدیکم قشنگه پارچش

تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺
2728
سلام خانومی خوبی؟؟بالاخره پیدات کردم میگم من دیروز رفتم عبدل اباد همین پارچه دقیییقا .متری ۳۸بود.خد ...

سلام ممنون دوستم ..من که نمیتونم بیام عبدل آباد

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
سلام خانومی خوبی؟؟بالاخره پیدات کردم میگم من دیروز رفتم عبدل اباد همین پارچه دقیییقا .متری ۳۸بود.خد ...

پس دیجی گرون فروشه