2703
2553
عنوان

چند سوال در یک تایپک ...لطفا

216 بازدید | 80 پست

سوال اول تا حالا از دیجی کالا خرید کردید؟؟

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

دومی ..خوبه جنساش ؟!زود میرسه قیمتش خوبه؟؟

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سومی من می‌خوام پارچه ملحفه بخرم یکی انتخاب کردم تو دیجی متری ۳۵,زده بعد تو اینستا خواستم بخرم گفت متری شصت  

2720
دومی ..خوبه جنساش ؟!زود میرسه قیمتش خوبه؟؟

اگه توی سطح تهران میخواید بخرید شاید همون روز براتون بیاره....ولی شهرستان چند روز طول میکشه.....والا من که تاحالا هرچی گرفتم راضی بودم....بازم بستگی به چیزی که میگیری داره

هنوز زنده ام و نفس میکشم!
همین امروز قراره جنسم از دیجی کالا بیاد      

خوبه مبارکا ..از کجا میدونی امروز میاد؟؟

سومی من می‌خوام پارچه ملحفه بخرم یکی انتخاب کردم تو دیجی متری ۳۵,زده بعد تو اینستا خواستم بخرم گفت م ...

پارچه و لباس برو از مغازه بگیر چون واقعا از عکس معلوم نی

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2714
اگه توی سطح تهران میخواید بخرید شاید همون روز براتون بیاره....ولی شهرستان چند روز طول میکشه.....والا ...

پارچه نگرفتی تا حالا

اره خیلی خرید کردم من...

از لحاظ جنس و کیفیت خیلی خوبه . خیالت راحت باشه.

اما قبلا تخفیفاتش بیشتر بود قیمتاش از بازار ارزون تر بود اما الان نه . از لحاظ قیمت چندان تفاوت نداره . ولی حداقل خیالت راحته که جنسش اصله و آشغال بهت قالب نمیکنند

💚||•بیا و ایوان دلم را چراغانی کن•||💚
2706