2737
2734
عنوان

شوهرم نمیزاره عروسی داداشم برم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2851 بازدید | 99 پست
عزیزان من خواهش کردم همفکری درست خوب بزنم دهنش بد تر میزنه یک ورم میکنه .طور خدا من کسی رو ندارم فکر ...

دقیقا متوجه شده ترسو هستی 

حقی نداره هرزگی کنه و دست روت بلند کنه جررررررش بده 

اگه بچه نداری اینه مطمئن باش پس فردا با یه بچه ب مشکلات دیگه ای میخوری 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا دیگه در این حد کوتاه میای خیانت میکنه بعد بهت میگه لال شو توام ساکت میشی چی میتونم بگم؟ 

بعدم میگن خانواده م نمیخوام بیان از یه فاسد عذرخواهی کنن. .

اصلا چزا باید عذرخواهی کنن ؟

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2728

واای مگه میشه عقد داداشت نری 

تو چرا موندی؟شوهری ک خبانت میکنه ارزش موندن نداره

به خونوادش همه چیو بگو

وسایلتو جمع کن برو خونه مامانت

یا خودشو جمع میکنه یا بدتر میشه 

خودت بالا و پایین زندکیتو بسنج و ببین چی برات بیشتر ارزش داره 

2738

شوهر ادم اگه درست و حسابیم باشه حق نداره همچین حرفی بزنه

چه برسه به این ادم با این مشخصاتی که تو گفتی

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
بعدم میگن خانواده م نمیخوام بیان از یه فاسد عذرخواهی کنن. . اصلا چزا باید عذرخواهی کنن ؟

فکم خورده زمین باور کن مگه داریم مگه میشه؟ وقیحترینشونم گندش در بیاد کاری کرده یه غلط کردم میگه بعد این زنگ زده مامان این بنده خدا که نصیحتش کن که ساکت باشه مامان من بود از گوشی میومد بیرون خفش میکرد هرچی مامانش گفته حقش بوده

بچه ها چ راحت اسم طلاق میارید ...چرا راحت میگید طلاق بگیر...میدونید ذهنش منحرف میکنید خودتون گناه میکنید..اسم کلمه طلاق میاد عرش خدا میلرزه..تو رو خدا اسم طلاق راحت نگید..ممنون

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  

حس یخی جونم کجایی 😂😋😂😂

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

جلوی یه همچین مردی اگر کوتاه بیای خیلی زبون دراز میشه دادوبیداد کن سرش بگو عروسی داداشم دیگه تکرار نمیشه میرم توهم هر غلطی خواستی بکن اگر وسط عروسی بخوای معرکه بگیری زنگ میزنم۱۱۰ جمت کنن نترس ازش این مردا همه ی قدرتشون توصداشونه که بلند کنن

2706