2737
2739
عنوان

شوهرم نمیزاره عروسی داداشم برم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2851 بازدید | 99 پست
دیگه ده سال باید صبر کنی عزیزم.۱۵ساله ک شد جدا شو.فقط دیکه بچه نیاری

دقیقا همین تو ذهن خودمه.بلاتون دوره.ان شالله زودتر خوب بشید.خیلی خوب و منطقی راهنمایی کردید بقیه دوستان هم ممنونم ولی اخه میگن برو بزن تو دهنش خوب اون که نمیایسته نگاهم کنه اونم فکمو خورد میکنه.برام دعا کن ازتون خواهش میکنم

دقیقا همین تو ذهن خودمه.بلاتون دوره.ان شالله زودتر خوب بشید.خیلی خوب و منطقی راهنمایی کردید بقیه دوس ...

حتما عزیزم.الانم دیگه ب روی خودت نیار.اصلا کاملا عادی باش.حرفی هم از عقد نزن.شب قبل از عقد پیشش بخاب خرش کن.هرچند میدونم سخته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه شما جدا شدی؟اره اتفاقا میگفت خونه رو باید به نامم کنی 

غلط کرد مردتیک هرزه دهنشو سرویس کن

💘وصله نمی شود دگر  این دوهزار و یک ترک هی همه شب بند مزن چینی دل شکسته را💘 
دقیقا همین تو ذهن خودمه.بلاتون دوره.ان شالله زودتر خوب بشید.خیلی خوب و منطقی راهنمایی کردید بقیه دوس ...

نه اینا را که برای اروم شدنت میگن ولی کاری باهاش نداشته باش بچه هم نیار فقط به فکر خودتو بچت باش تا میتونی پول پس انداز کن ونزار از اسرارت خبر دار شه حساسش نکن

💘وصله نمی شود دگر  این دوهزار و یک ترک هی همه شب بند مزن چینی دل شکسته را💘 
2728

اره شدیدا دارم پول جمع میکنم طلا میخرم وام نوشتم خبر نداره من نمیتونم بدون پشتوانه الکی جدا بشم تازه خاک تو سرش ما رو بیمه هم نکرده.شنیدم اگر بیمه باشم شاید بشه بچه رو به دست اورد.چه قانون بدی چرا بچه باید مال یک پدر فاسد باشه.بار اول که خیانت کرد رفتم برای حق طلاق گفتم حضانت بچه رو هم بنویس گفت اصلا امکان نداره بچه مال مرده.چقدر بدبختن زنا

اره شدیدا دارم پول جمع میکنم طلا میخرم وام نوشتم خبر نداره من نمیتونم بدون پشتوانه الکی جدا بشم تازه ...

بارداری و ویار و زایمان و عوارض بعدش و شیردادن بچه و پوشک کردن و هزارتا بدبختیش واسه زنه

بعدکه بچه بزرگ شد میگن بچه واسه مرده😑اینم قانون ما

این نیز بگذرد...خدایا بابت همه چی شکرت ♥️🤝🏻🌱

مثلا بری عروسی چیکار میکنه؟

طلاقت میده؟ بهتر به درک

والا ناراحت نشیا ولی شوهری که این مدلیه واسه لای جرز دیوار میخوره

تو عروسی داداشتو‌ نری حسرتش رو دلت بمونه واسه یه آدم نفهمی که معلوم نیس موندگاره تو زندگیت یا نه؟؟

خیلی ساده ای بخدا

این خانوادته که آخرش پشتته 👌🏼

💙 SK 💙 
2738

خونه به نامت هست 

حق طلاق هم داری باز میگی شرایط جدایی ندارم ؟ 

خب عزیزم بچه که تا ۷ سال با شما هست 

بعدش هم می تونی مهریه ت رو در قبال حضانت بچه ت ببخشی

می تونی بعد از جدایی هم بری سرکار که حقوق و بیمه داشته باشی

من حس می کنم شاید خودت همسرت و زندگیت رو دوست داری و تصمیم به جدایی نداری

استارتررر  مراسم چی شد رفتی؟بیا خبر بده حتما

سلامتی دوستای نینی سایتی🥰🥰🥰انشالله هیچ وقت هیچ زنی حسرت مادر شدن نداشته باشه🙏هیچ جای دنیا کودک آزاری وجود نداشته باشه🙏 باهم مهربان باشیم❤️❤️❤️