2703
2553
عنوان

شوهرم نمیزاره عروسی داداشم برم ؟

2838 بازدید | 99 پست

خانم هایی که کم و بیش از تاپیک های من خبر دارن من شوهرم سر و گوشش میجونبه خیلی هم پر رو هست و خیلی هم خانوادش اذیتم میکنند این بارم بازم یک زن سر و کلش پیدا شد .منم شاکی شدم.الان خانواده شوهرم دارن میان شوهرم زنگ زد به مادرم که دخترتو نصیحت کن چیزی جلو خانوادم نگه مادرمم طاقت نیوورد کلی حرف بهش زد و دعواشون شد.شب اومده خونه میگه حالا که اینطوره دو روز دیگه عقد داداشمه میگه نمیزارم بری.  رفتی یا خانوادت اومدن شر به پا میکنم جلو خانوادمم لال میشی.الان نمیخوام غوغا کنم یا بحث جدایی پیش بکشم دلمم نمیخواد خانوادمو مجبور کنن بیان از یک فاسد عذر خواهی کنند و التماسش کنند .بگید چی کار کنم میمیرم اگر عروسی داداشم نرم.طور خدا راهنمایی دقیق کنید

بگو خفه شو فقط

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بابا خودتو از این نجات بده اگه بچه نداری

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
2714

اگه بچه نداری طلاق

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این نیز بگذرد...تیکر شفای بابامه و آرامش خودم♥️بابام خیلی مریضه😭میشه هروقت امضامو دیدی یه صلوات برای بابای من بفرستی🥺😭خدایاشکرت که مامانمو ازسرطان نجات دادی♥️ واسه بابامم معجزتو نشونم بده😔😭 اونیم که تهدیدم میکنه خدایا شرشو از سرم کم کن و آرامشو به زندگیم برگردون🤲🏻
2706