2737
2734
عنوان

يه بغضى توگلموكه نميتونم توروى كسى دربارش صحبت كنم

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 71 پست

نيت من نيست نيت خونوادمه البته به من تحميل نكردن ولى ميترسم بخوان اينكاروبكنن

ميدونى به پدرمادرم حق ميدن اوناهم مادرپدرن صلاحه منوميخوان فكرميكنن اون چه مردباخداييه عمم هم كه گل براوصفش كمه

من موندم اگه ازم دليل بخوان چى بايدبگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نيت من نيست نيت خونوادمه البته به من تحميل نكردن ولى ميترسم بخوان اينكاروبكنن ميدونى به پدرمادرم حق ...

سنم کمه میخوام درس بخونم

من تو این باغا نیستم

امادگیشو ندارم

و....

تاحالاش که من با همین بهونه ها رد کردم

البته خانواده نیت جدی دادنمو نداشتن😅

چرا آخه نمیگین. مادرتون مگه دشمنتونه. اونم یه زنه درک میکنه. باید بدونه  تا دختراشو اونجا نبره و ازشون محافظت کنه. 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728

خيلى مواظبشم خواهرم تازه به سن تكليف رسيده خيلى براش محرم ونامحرم مهمه براش توضيح دادم حواست باشه اين كارگناهه اون مردديوونست نبايدازكنارمامانم تكون بخوره گفتم بهش به مامان بگو گفت باشه بعداميگم

ميدونى يكى ازخواهرام ٩سالشه چندوقت پيش رفته بودبامامانم خونه عمم بعدچندروزبعدطفلك زومدپيشم گفت خواهر ...

پس به مامانت بکو دختر قشنکم نکران چیزی نباش تو پاکی کثیفی از اونه

2740
ميخواستم زارزارگريه كنم خاطره بدخودم كم بودحالادست درازى به خواهرم كرده بودداشتم ديوونه ميشدم

خاک تو سرش ادم مریض      

حتما به مادرت بگو همینجوری که برای ما گفتی از اولش و در ادامه مال خواهرت رو هم بگو و بیارش که به مامانت بگه و تاییدی باشه به حرفهای شما

اینجور چیزا رو حتما باید به خونواده گفت تا جلوی سواستفاده های بعدی گرفته بشه

حتما حتما بگو. با پسر عمت هم ازدواج نکن 2 روز دیگه تو زندگی به مشکل برمیخوری

اخ جون خدایا شکرت منم دخمل دار شدم 😘😘😘 میشه برای دخترکوچولوم دعا کنید زودتر به حرف بیاد همه چیزو میفهمه و میشنوه ولی به خودش زحمت نمیده زبونش رو بچرخونه همه چیزو با اشاره و داد زدن میفهمونه   اسم کاربریم قرار بود سانسا استارک بشه و فکر میکردم چه اسم تکی نگو یه دوجین ادم همین اسمو برداشتن. دیگه انقد تغییرش دادم و پس و پیش کردم که استارکش اومد قبل سانسا و اسم کاربریم نامفهوم شد  
چرا آخه نمیگین. مادرتون مگه دشمنتونه. اونم یه زنه درک میکنه. باید بدونه  تا دختراشو اونجا نبره ...

حق باتوى واقعادل گفتنشوندارم حتى الان كه مينويسم حالم بدميشه ودلم ميپيچه من بايدخيلى زودترازايناميگفتم الان٨سال ميگذره 

2706