2733
2734
عنوان

يه بغضى توگلموكه نميتونم توروى كسى دربارش صحبت كنم

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 71 پست
خيلى دعاكنيدبرام ميترسم ازآخرقسمت اون بشم توروخدادعام كنيدبه چيزى كه ميخوام برسم هيچ وقت مرگ كسيونخو ...

انشالله.اما حتمااااا به خانوادت قضیه خواهرت و خودتو ک مهم ترینشه بگو حتما توروخدا به خانوادت بگو ک این اسم حیونم حیفه روش گذاشت این حرومزاده پررو تر نشه توروخدا بگو به خانوادت

خيلى دعاكنيدبرام ميترسم ازآخرقسمت اون بشم توروخدادعام كنيدبه چيزى كه ميخوام برسم هيچ وقت مرگ كسيونخو ...

کلا ادم وقتی کسی به خواهر یا برادرش حتی در حد لفظی آسیب بزنه عکس العمل نشون میده و دفاع میکنه ازش.بعد تو همچین چیزی رو شنیدی و هیچ واکنشی نشون ندادی!!!!!الان باید خیلی عکس العملت شدیدتر باشه.

بتو چه که چه بلایی سر اون اشغال میاد خونش حلاله،به خانوادت بگو حتما

فردا که خواهرت بزرگتر شد ازت دلگیر میشه که چرا حمایتم نکردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا ادم وقتی کسی به خواهر یا برادرش حتی در حد لفظی آسیب بزنه عکس العمل نشون میده و دفاع میکنه ازش.بع ...

اين قضيه تازه اتفاق افتاده خودش توباغ نيست نميخوام بترسونمش فقط يه جورباهاش صحبت كردم كه اونم بگه به مامانم نكه توعالم بچگيش باشه براش مهم نباشه

2731

ما برات دعا میکنیم که خدا به جرات بده تا بتونی از خودت و خواهرت دفاع کنی نه اینکه ما دعا کنیم ولی شما دست رو دست بذاری و   ساکت باشی و نفرین کنی که فلان طور نشه . این راهش نیست. حتما بگو باشه خواهر گلم

اخ جون خدایا شکرت منم دخمل دار شدم 😘😘😘 میشه برای دخترکوچولوم دعا کنید زودتر به حرف بیاد همه چیزو میفهمه و میشنوه ولی به خودش زحمت نمیده زبونش رو بچرخونه همه چیزو با اشاره و داد زدن میفهمونه   اسم کاربریم قرار بود سانسا استارک بشه و فکر میکردم چه اسم تکی نگو یه دوجین ادم همین اسمو برداشتن. دیگه انقد تغییرش دادم و پس و پیش کردم که استارکش اومد قبل سانسا و اسم کاربریم نامفهوم شد  
اين قضيه تازه اتفاق افتاده خودش توباغ نيست نميخوام بترسونمش فقط يه جورباهاش صحبت كردم كه اونم بگه به ...

خب منم میگم بذار خانوادت بفهمن جلوش گرفته بشه وگرنه بدتر میکنه.کی گفته خواهرت تو باغ نیس اتفاقا بچه های الان خیلی باهوش هستن و همه چی و متوجه میشن.تو مدارس دارن آموزش میدن.فهمیده که اومده گفته،اجازه نده اونم این بار روحی و با خودش بکشونه تا بزرگسالی

2738
مرسى ازراهنمايياتون من معمولاخيلى چيزاروبادوستام درميون ميزارم ولى اين يه چيزى بودكه حتى دربارش باكس ...

موفق باشی عزیزم.مطمئن باش اگه دستش و رو کنی تا آخر عمرت آسوده خاطر میشی.با یه احساس بهتر زندگیت و ادامه میدی نه با احساس ترس و اضطراب

دارم عذاب ميكشم نميدونم چه دليلى براخونوادم بيارم اگرنظرشون صددرصدباشه ميدونيدچندسال پيشم خواستگارى ...

نه اصلا اینکارو نکن اول اینکه همیشه جلو چشماته عذابت میده ژن کثیفش ممکنه در فرزند اون و در آینده به فرزند تو هم سرایت کنه سوم اینکه بازم سراغت بیاد

خدا لعنتش کنه مرتیکه کثیف .خدا ازش نگذره ..ولی بنظر من به مامانت بگوحالا یه باور میکنه یا نمیکنه

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭