2733
2739
جداشو.. منم بلاخره دندون لقو انداختم دور بم میگف برو ببینم بعده من کی نگات میکنه فک میکنی کسی میاد ...

لایک داری عزیزم اره میخوام این عذاب تموم‌بشه 

شوهر هم نکردم ب درک مهم نیست اصلا ترجیح مبدم تا اخر عمز مجرد باشم گرچه الانم مثل مجردا هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لایک داری عزیزم اره میخوام این عذاب تموم‌بشه  شوهر هم نکردم ب درک مهم نیست اصلا ترجیح مبدم تا ...

از هیچی نترس من ی تنه توروی همه وایستادم گفتم میخامش

ی تنه ام تو روی همه وایستادم گفتم غلط کردم 

منو خیلی اذیت کرده واقعا تعریف کنم باورت نمیشه ی حرفایی میزد بم ک نمیدونستم چی بگم بش عصبیم کرده بود داغون شده بودمو..... وکیل گرفتم کارامو درست کرد هرروز دوندگی داشتم هرروووز،،وقتی دادگاه نمیومد عشق میکردم خداهم خواست کارم زود درست شد چون با وکیل پیش رفتم..توام همین فردا برو سراغ وکیلو آیندت.. مگه چن سال زنده ایم ک بخایم ب پای بی همه چیزا بسوزیمو بسازیم

گفتی که پس از سیاهی رنگی نبود! ؟ پس موی سیاه من چرا گشت سپید...    
2728
ت کامنت قبل گفتی بخیالت شم سکوت کردم  تو که با ی پیام اینقدر زود از کوره در میری و بی احترامی ...

طرف امده درد و دل کنه به نظرت این رفتار شما درسته؟؟؟؟

در ثانی کسی شمارو به زور وارد این تاپیک نکرده ک خیلی علاقه داری چرند بگی برو تو تاپیکهای فان ک حداقل دل کسیو ک ناراحته نشکنی ایشون شکست عاطفی خوردن میای دلقک بازی😒الان اصلا تو حال و هوایی هست ک با حرف شما از کوره در نره ک شما میای میگی چون زود جوش اوردی ب سعادت نرسیدی 

واقعا ک کوته فکریت و عقده هاتو بد جایی داری خالی میکنی

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
طرف امده درد و دل کنه به نظرت این رفتار شما درسته؟؟؟؟ در ثانی کسی شمارو به زور وارد این تاپیک نکرده ...

ولش کنید چه بحثی با کسی که قشنگ مشخص مشکل روانپریشی داری اومده به همه داره میپره که جنجال درست کنه میکنید منم کامنتشو دیدم حرصم در اومد ولی سعی کردم نادیدش بگیرم شما هم محل نده اینجور افراد منتظر همینن شما یه 0یزی بگی جوابتو یه چرتو پرتی بدن که با اعصابت بازی کنن فکر میکنی براشون مهمه؟ روان و اعصاب کسی؟ 

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
ولش کنید چه بحثی با کسی که قشنگ مشخص مشکل روانپریشی داری اومده به همه داره میپره که جنجال درست کنه م ...

درست میگی عزقزم ولی خوب خیلی درد داره طرف داره از مشکلش میگه نمیتونی دلسوزی کنی تیکه ننداز نمک رو زخم نباش از درک این هم عاجزن ینی

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
2738
۳۸

چقدر واقعا متاسف شدم برات . کاملا درکت میکنم . حق داری انقدر به هم ریخته و داغون باشی . منم دقیقا همسنتم.روزگاری کشیدم که بیا و ببین .‌بعد از بیست سال دارم جدا میشم و پسرم پونزده سالشه . درسته سختته اما بدون همین که بچه ای در کار نیست برگ برنده شماست . منبعد زندگی عالی ای در انتظارته فقط باید بخوای و قوی باشی . هم نسل های من و شما به دلیل نوع پرورش و محیط به اینروز افتادیم . جنگ دمار مارو درآورد . اثراتش تا ابد روی روحمونه و هیچکس نمیفهمه این استرس هایی که بهمون وارد شد چقدر آسیب زننده بود . محرومیت ها نداری ها دیده نشدن هامون .....

و اینکه حتی حقوق ابتدایی هم ازمون دریغ شد باعث اینهمه شکست و ناتوانی در وجودمون شد . دنیا برامون دنیای قشنگی نبود . اما باید انتقام بگیریم . من مرتب از افسردگی خوابم . حتی کارهای شخصیمو هم نمیتونم انجام بدم . مثل فلج ها شدم . اما به خودم قول دادم خوب شم . میدونم زودگذره و من حتما زندگیمو عوض میکنم . دوست خوبم سلامتی بزرگترین نعمتته . مطمئن باش زندگیتو تغییر میدی و پیروز میشی . فقط مثبت فکر کن و نزار آدمای اطرافت یا همین شوهری که باعث اون همه حس بد در تو شده خوشحال بشن . شوهر من که کاملا موفق شد ولی کور خونده . نشونش میدم . برات ارزوی بهترینهارو دارم 

فکر نمیکنی یکم دیر خسته شدی؟!۱۰سال موندی تازه فهمیدی با اخلاق و رفتارش مشکل داری؟!مطمئنی خودت س ...

حالت خوبه؟؟؟

کی گفته تازه فهمیدم مشکل دارم الان خسته شده باشم از نطر شما مشکلی داره؟؟؟

حالت خوبه؟؟؟ کی گفته تازه فهمیدم مشکل دارم الان خسته شده باشم از نطر شما مشکلی داره؟؟؟

آره اگر با رفتاراش مشکل داشتی باید سال اول جدا میشدی نه بعد 10 سال 

📚🎹🎨
2706