2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اوایل بارداری عصب کشیکرد برام دیگه نرسید پرش کنه الان پانسمانه دندونم خوبه که تا الان دووم اورده ...

من اهواز عصبکشی کردم بدون روکش دوماه بعد دندونه درومد اون مواد موند تا یسال خودم رفتم دکتر درش اوردم😐

💙عاقبت یک شب از شبهای پائیز کودکِ من پا به دنیا می نهد ، آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز   "مادر"  می نهد....💙
2731
من اهواز عصبکشی کردم بدون روکش دوماه بعد دندونه درومد اون مواد موند تا یسال خودم رفتم دکتر درش اوردم ...

منم اتفاقا خواستم برم اهواز کلینیک اکسین ولی ترجیح دادک خودگرفته سربندر انجام بدم ولی یکم گرونتر از اهواز

منم اتفاقا خواستم برم اهواز کلینیک اکسین ولی ترجیح دادک خودگرفته سربندر انجام بدم ولی یکم گرونتر از ...

با دفترچه نیرومسلح برو مجتمع نادری تو خود نادری.. ولی باید از قبل هماهنگ کنی نگیرن دفترچه رو

💙عاقبت یک شب از شبهای پائیز کودکِ من پا به دنیا می نهد ، آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز   "مادر"  می نهد....💙
پول هتل و خورد و خوراک و هزینه رفت و برگشت که بیشتر پامون درمیاد😂😂

ن با اونجا همچی مناسبه خدا بخواد بعد بچه من میرم بذارن جاشون دندونام همش خرابن ارث خرابی رسید ب من😕

2740
با دفترچه نیرومسلح برو مجتمع نادری تو خود نادری.. ولی باید از قبل هماهنگ کنی نگیرن دفترچه رو

متاسفانه کسی و ندارم این دفترچه و داشته باشه مم دفترچم تامین اجتماعی الان شنیدم بیمارستان امام موسی کاظم ماهشهر عصب کشی رایگان داره گفتم بعد زایمانم تموم دندونام و درس کنم اگه اینطوره

ن با اونجا همچی مناسبه خدا بخواد بعد بچه من میرم بذارن جاشون دندونام همش خرابن ارث خرابی رسید ب من😕

من بدتر هر چی چیز منفیه به ارث بردم دوس دارم کل دندونام و بریزم فک بزارم😂😂😂

متاسفانه کسی و ندارم این دفترچه و داشته باشه مم دفترچم تامین اجتماعی الان شنیدم بیمارستان امام موسی ...

ینی امیرالمومنین اهوازم رایگانه ک من برم؟ 😐منم تامین اجتماعیَم دفترچه قبلیم مسلح بود خیلی مناسب بود 

ینی امیرالمومنین اهوازم رایگانه ک من برم؟ 😐منم تامین اجتماعیَم دفترچه قبلیم مسلح بود خیلی مناسب بود ...

امیر المومنین اونجا سزارین کردم رایگان بود ولی دندونپزشکی نمیدونم داره یانه الان اینجا چندتا خانم و دیدم گفتن رایگانه بیمارستان امام موسی کاظم باید زنگ بزنی بپرسی ازشون حداقل ارزش رفتن و داره

من بدتر هر چی چیز منفیه به ارث بردم دوس دارم کل دندونام و بریزم فک بزارم😂😂😂

بخدا منم هرچی ارث بد بود بم رسید الا قند🤩قندبارداریمو دیروز گرفتم73 خیلی خوشحالم🙃

امیر المومنین اونجا سزارین کردم رایگان بود ولی دندونپزشکی نمیدونم داره یانه الان اینجا چندتا خانم و ...

اگ اونجا رایگان بود بگو منم پاشم بیام ارزش داره والا

2706