2737
2734
من که شهرستانم نمیدونم این قیمتارو از کجاشون میارن. برای زیبایی دندون جلو چقدر میگیرن مثلا؟ ما بیمه ...

والا منم نرفتم ولی اینجا اکثرا برا عملو دندون میرن اصفهان خیلی مناسبه.. لیزیک من یسال پیش شیراز شد3200 با خرجاش و رفتواومداش 7 تا شد 

دایی دوستم سه روز پیش اصفهان عمل کرده 200🙄🙄🙄🙄دندونا رو هم همینجوری حساب کن

💙عاقبت یک شب از شبهای پائیز کودکِ من پا به دنیا می نهد ، آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز   "مادر"  می نهد....💙
اها به خاطر بارداری قرص مصرف نمیکنی؟ فکر کنم انتی بیوتیک تزریقی زودتر جواب میده 

حالا چندروزه پدرمو دراورده تا چندروز دیگم تحمل میکنم برم دکتر ک اگ برا عقل شد بکشم نشدم برم جرمگیری، از عقل دندونش ب ما رسید فقط لعنتی ☹️

💙عاقبت یک شب از شبهای پائیز کودکِ من پا به دنیا می نهد ، آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز   "مادر"  می نهد....💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها عفونت  و درد دندون خودش باعث زایمان زودرس میشه خدایی نکرده ؛ بهتره که با دکتر زنان و دندون پزشکتون مشورت کنید ؛ من سه ماه دوم یه دندون عصب کشی و پر کردم ؛ اواخرشم یه دندون دیگم‌عفونت کرد که عصب کشی و پانسمان کردم 

اگه دندون پزشکتون مجهز باشه یه دستگاهی داره که نیاز به عکس نیس و عصب کشی و پانسمان میکه ❤

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
حالا چندروزه پدرمو دراورده تا چندروز دیگم تحمل میکنم برم دکتر ک اگ برا عقل شد بکشم نشدم برم جرمگیری، ...

دندون عقل فقط باید کشید انشالله دردش اروم بشه تا بعد 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2728
من تو ماه هفتمم🤢

دوستم پانسمان موقت گذاشتن براش..که باید هی تعویص میکرد تا زایمان..

به دکتر زنان ات بگو..انشالله راهی هست..

دکتر دندانپزشکی که من پیش اش رفتم خیلی مسن بود..گفت اینقدر دندان زن حامله کشیدم و درست کردم...بچه هاشون هم سالم..خدایی هم کار اش عااالی بود..واقعا نفهمیدم هیچی..

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان

درد من و خارشش شروع شد 😓😓😓😓تاصب باید خلال تو دست و نشسته ببینم چرت میتونم بزنم یان، تو اوج درد با گریه ب دخملم میگم مامانم من اینهمه اذیتم ک تو اذیت نشی پس مثه مامانی ارث دندون خرابی نیادسراغت با لگدجوابمو میده یذره دردمو فراموش میکنم میخندم الانم هم درد هم خارش هم تهوع باهم، برم بمیرم من از درد شبتون بخیر😓💙

2740
دوستم پانسمان موقت گذاشتن براش..که باید هی تعویص میکرد تا زایمان.. به دکتر زنان ات بگو..انشالله راه ...

پانسمان موقت چجوریه؟ ینی هر4 تا دندون پوچ منوموقت میذارن یا یکیش فقط؟ 

خدا ان شالله دندون درد و دندون خراب نصیب هیچ کس نکنه. من پارسال یه عصب کشی کردم شد ۶۰۰ تومن.یه دندو ...

من هفت ماه پیش تقریبا عصب کشی کردم شد 700الانم دوتا عصب کشی دارم چقد باید پول جمع کنیم تو این گرونی واسه دندون

مگه عصب کشی چقد میگیرن اونجا

من نمیدونم ولی دونه ای 700_800 بدون روکش باروکش1500درمیاد.. من برا ک دندونا خودمو دربیارم بذارم جاشون میگم اصفهان ن ک فکنی برا ی عصبکشی میگم پاشم برم اونجا🤣

من نمیدونم ولی دونه ای 700_800 بدون روکش باروکش1500درمیاد.. من برا ک دندونا خودمو دربیارم بذارم جاشو ...

من اوایل بارداری عصب کشیکرد برام دیگه نرسید پرش کنه الان پانسمانه دندونم خوبه که تا الان دووم اورده پانسمان  چون دیگه اون دندونم خرابه نمیتونم غذا بخورم الان رو این یکی که پانسمانه دارم غذا میخورم حس میکنم پانسمانه داره کنده میشه یکم