2733
2734
عنوان

تا چند سال باید منه بیچاره دادگاه برمو بیام تا طلاقم بده ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4861 بازدید | 230 پست
به هیچ وجه حاضر به توافق نیست😔 من چند سال باید صبر کنم که دادگاه خودش حکم طلاق صادر کنه؟

دادگاه   فقط در صورتی که   همسر شما مشکلی داشته باشند که  به مرحله اثبات برسه  یا  خرج  و مخارج  مثل نفقه یا مهرتونو ندند   در شرایطی   طلاق غیابی میدند.  ماده 1130 یا 1131 ق مدنی  رو ی سرچ بفرمایید یکی از ایناس

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو پیش یه وکیل دیگه اون راه و چاه رو نشون میده البته دو سه جا برو تا به یه. نتیجه برسی

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹
گفتنش ساده اس ولی دوندگی داره زیاد همه اینارو باید بری بیای هرروز کفش اهنی پات کنی تا نتیجه بگیری در ...

من ک نفهمیدم خواهرتون این راها رو رفته یا دختر خاله یا هردو اگه اینطوریه پس این همه خانوم اینجا که هزینه کردن وکیل ام گرفتن نمی تونن طلاق بگیرنو راهنمایی کنید آزاد شن شش ماهه

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
2728
 سرچ کنید متوجه خواهید شد 

احتیاجی به سرچ نیست عسر و هرج جزء ادله دادخواسته مثلا برا طلاق خودش که دادخواست محسوب نمیشه  وقتی حکمی به مرد ابلاغ بشه قاضی آگهی روزنامه چاپ میکنه ؟؟؟؟

من ک نفهمیدم خواهرتون این راها رو رفته یا دختر خاله یا هردو اگه اینطوریه پس این همه خانوم اینجا که ه ...

راهنمایی کردم اونا همسرانشون حاضر میشن تو دادگاه میان احتمالن وقتی دادخواست دادن سریع به شوهرشون گفتن که دادخواست طلاق دادیم دختر خالم و خواهرم هر دوشون یه مشکل داشتن الان خواهرم داره خلاص میشه

احتیاجی به سرچ نیست عسر و هرج جزء ادله دادخواسته مثلا برا طلاق خودش که دادخواست محسوب نمیشه  وق ...

ترم یک کارشناسی هستید!!!  بنده حرفی از حکم زدم؟! کلیات رو عرض کردم. یه سر به دادگاه ها  بزنید  متوجه  عرض  بنده خواهید شد.  در  هر صورت این راه با وجود شرایطی ک باید اثبات شه برای خانم ها  وجود داره و خواهد داشت و نص صریح قانونه! 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
2738
راهنمایی کردم اونا همسرانشون حاضر میشن تو دادگاه میان احتمالن وقتی دادخواست دادن سریع به شوهرشون گفت ...

مردی که اینقدر احمق باشه زنش بره دادخواست طلاق بده و چن جور پرونده براش باز کنه و نفهمه فکر کنم حقشه هر بلایی سرش بیاد الان سامانه ثنا هر پرونده ای تو هر نقطه از کشور بر علیه شما باز بشه رو پیامک میکنه 

ترم یک کارشناسی هستید!!!  بنده خرفی از حکم زدم؟! کلیات رو عرض کردم. یه سر به دادگاه ها  بز ...

ترم یک؟! من به اندازه موهای سرم سر زدم به دادگاها این چیزا رو تجربی می دونم عسر و حرج یکی از شروط دوازدگانه عقده که به وسیله اون زن می تونه دادخواست یکطرفه طلاق بده 

خب اگه نفقه و مهریه رو پرداخت کنه و من حاضر به زندگی نشم تا آخر عمرم اینجوری بلاتکلیف میمونم؟؟

متاسفانه ب احتمال 90 درصد بله نمیخام  تو دلتون رو خالی کنم اما موکل هایی  داشتیم  با این شرایط که   برای  اینکه آقا  طلاقشون بده مبالغ هنگفتی به آقا  پرداخت کردند  تا راضی به طلاق شدند.  شما مشکلتون وکیلتونه یه وکیل خوب   میتونه حتی با صحبت کردن ایشونو راضی کنه به توافق.   کدوم شهر هستید؟؟ 

2706