2737
2734
عنوان

تا چند سال باید منه بیچاره دادگاه برمو بیام تا طلاقم بده ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4861 بازدید | 230 پست
اوووووووو ۱۳ سال .عزیزه دلم ۶ سال که درگیر بودی الانم ۱۳ سال چرا ازدواج نکردی اصلا زندگی کردی تو ؟؟؟ ...

خب دیگه من با این طرز فکر طلاق گرفتم که شاید دیگه نتونم ازدواج کنم الان هم میترسم 

۱۳ سال هم با همون پنج شش سال گفتم من خودمو از روزی که ازش جدا شدم گفتم طلاق گرفتم تموم شد😊

جانانِ من (مادر عزیزم ⚘)سفر کرد،با او برفت جانم⚘
اوووووووو ۱۳ سال .عزیزه دلم ۶ سال که درگیر بودی الانم ۱۳ سال چرا ازدواج نکردی اصلا زندگی کردی تو ؟؟؟ ...

بله وقتی جدا شدم یه خانم ۲۰ ۲۱ بودم الان ۳۵ سالمه 😊

جانانِ من (مادر عزیزم ⚘)سفر کرد،با او برفت جانم⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ببین جریان اینجوری شد که منو از خونه بیرون کرد منم رفتم درخواست استرداد جهیزیه دادم بعد که جهازمو ...

عزیزم ، می تونم بپرسم واسه من که مهندس کامپيوترم و خانه دار حدودا چقدر نفسه تعلق می گیره ؟

ممنون میشم واسه  پیدا شدن گمشده من هم یک صلوات بفرستيد
عزیزم ، می تونم بپرسم واسه من که مهندس کامپيوترم و خانه دار حدودا چقدر نفسه تعلق می گیره ؟

نمیدونم گلم باید از وکیلت بپرسی ولی بیشتر به نحوه صحبت کردن و جنم وکیل و قاضی مربوطه یه مقدارم به سطح خانوادگی و اینا

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2728
نمیدونم گلم باید از وکیلت بپرسی ولی بیشتر به نحوه صحبت کردن و جنم وکیل و قاضی مربوطه یه مقدارم به سط ...

آخه من تصور می کردم ماهیانه  حدود 500 باشه 

ممنون میشم واسه  پیدا شدن گمشده من هم یک صلوات بفرستيد
آخه من تصور می کردم ماهیانه  حدود 500 باشه

خب برای من نفقه ام 650 تومنه حق مسکن و اثاث البیت هم 650 تومن نفقه بچمم هم 300 تومن میشه سر جمع یک میلیون و 600 تومن

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍