2733
2734

سلام دوستان گلم اول ازخودم بگم من۲۳سالمه یه بارداری طبیعی داشتم که سقط شدوبعدش۲ساله منتظرم که نشده واینکه دکترم گفته تنبلی دارم ویه سری کیست های ریزاطراف تخمدانم هست...من دوبارم آی یوآی کردم بارآخرهمین ماه پیش بودکه نشد...الان خیلی نگرانم ومیخوام برم واسه آی وی اف ولی هیچی نمیدونم درموردش نه مراحلش نه هزینه نه مراقبت هاش هیچی نمیدونم میشه راهنماییم کنید...کسی بامشکل من با باراول آی وی اف نتیجه گرفته؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم دقیقا مثل شما دوبار ای یوای کردم ک منفی شد آخریشم ماه پیش بود الان رفتم‌تو سیکل میکرو ان‌شالله ک مثبت‌بشم خیلی سخته ۴ساله ک منتظرم

دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍
عزیزم شما سنت خیلی کمه مشکل عمده ای هم نداری چرا میخای بری آی وی اف چه دکتر خنگی؟ دارو مصرف کردی؟ هم ...

سلام عزیزم آره من کلی داروخوردم آمپولای اچ ام جی اچ سی جی  لتروزول کلومیفن متفورمین دگزامتازون وکلی دیگه فولی هام خیلز کوچیکه...تازه دکترم نگفته آی وی اف کنم خودم برای اینکه زودنتیجه بگیرم میخوام برم

2738
منم دقیقا مثل شما دوبار ای یوای کردم ک منفی شد آخریشم ماه پیش بود الان رفتم‌تو سیکل میکرو ان‌شالله ک ...

انشالله بحق پنج تن زودی جواب بگیری و دامنت سبز بشه

خدایا خودت نگهدار فرزند کوچکم باش..برا سلامتیه خانواده ام یه صلوات مهمونم کنین.
منم دقیقا مثل شما دوبار ای یوای کردم ک منفی شد آخریشم ماه پیش بود الان رفتم‌تو سیکل میکرو ان‌شالله ک ...

آخی عزیزم درکت میکنم گلم خیلی سخته..من ۲ساله چقدربهم سخت گذشته شماکه۴ساله..راسی مشکلتون چی هست؟؟

انشالله بحق پنج تن زودی جواب بگیری و دامنت سبز بشه

ممنون عزیزم از دعای خوبت ان شالله ک شمام هرچیزی میخوای خدا بهت‌بده فداتشم

دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍
سنت کمه اگه میتونی یکم صبر کن،طب سنتی برو خودت طبیعی باردارشی

عزیزم منم 19 سالمه ذخیره تخمکم اومده زیر 1

دوس ندارم برم فریز و ای وی اف

از یه خانم تو سایت شنیدم طب سنتی جواب میده چیکا کنم بنظرتون

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
2706