2737
2739
عنوان

در چه حالید ؟؟؟؟ +عکس😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1849 بازدید | 106 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

از عروسی برگشتم ساعت ۱۱شوهرم موند  دوز دختر سابقشم تو عروسی بود  نگرانم 😕

چرا نموندی

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       
2731
از عروسی برگشتم ساعت ۱۱شوهرم موند  دوز دختر سابقشم تو عروسی بود  نگرانم 😕

😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨😨

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
چی تنته؟    

لباس 😕از تو چه پنهون منتظرم بچه ها بخابن بِکَنمشون...بدنم عرق سوز شده😭😭😭

چند روزم مهمونم دارم همش باید شلوار جین تنم باشه😫

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2738
چجوری این موقع شب همتون دور هم جمعید؟تازه فیلمم میبینید  تازه غذا هم میخورید؟ منم گاهی دوست د ...

ماهم همینیم

شبا ک میرم. خونع داداشم

تا 2 3 بیداریم فیلم میبینیم شیر کیک میخوریم

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
میگم یوخت زشت نباشه ما نصف عمرمون تو مطب دکترا میگذره 😒

دکتر بودین مگه😱

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
لباس 😕از تو چه پنهون منتظرم بچه ها بخابن بِکَنمشون...بدنم عرق سوز شده😭😭😭 چند روزم مهمونم دارم ه ...

ژووون   شدم دیگه :/

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2706