2733
2734

لطفا اگر کسی تجربه  چاقی باعرق یونجه رو   داره   بگه   برای کودکان باید چه طوری  استفاده  بشه

دلم را،آرزوهایم را،آینده ام را به خدایی می سپارم که یوسف را از عمق چاه به اوج پادشاهی رساند.

[QUOTE=100897713]بهش سویق بده[/QUOTE  شنیدم عرق یونجه   اما نمیدونم   روزی چقدر 

دلم را،آرزوهایم را،آینده ام را به خدایی می سپارم که یوسف را از عمق چاه به اوج پادشاهی رساند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش سویق بده

سلام خانم خسته نباشی.

نی نی یار گفت خسته شدیم اینقدر گذارش نزن😅😂

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2731

من عرق یونجه میخوردم تشتهامو خیلی برده بود بالا حتی تو خوابم شکمم قاروقور میکرد دیگه ولش کردم...فکرکنم یکی دوکیلو رفتم بالا .من روزی دولیوان میخوردم بعد یه هفته یهویی اثرش شروع شد 

الان بخوام شروع کنم روزی ی لیوان میخورم فوقش

برای بچه هارو نمیدونم

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
سلام خانم خسته نباشی. نی نی یار گفت خسته شدیم اینقدر گذارش نزن😅😂

برای من گزارش نزنن یه وقت

سلام خانم خسته نباشی. نی نی یار گفت خسته شدیم اینقدر گذارش نزن😅😂

سلام گلم😍

من😨نه والا امروز دوبار زدم.واسه توهین اونم

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2740
دس به گزارش زدنت خوبه ها😕😕

نه بابا.دلم میسوزه.اخه اینجا دوبار دعا نویسی شماره بهم انداختن.گزارش میزنم کسی نتونه سر کسیو کلاه بزاره

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
عرق یونجه واسه خانوما خوب نیست هورمون رو میریزه به هم فقط واسه مردا باید استفاده شه

پس نمیشه  به دخترم بدم بخوره   هشت سال داره

چه مزه ایه؟؟چقد گرفته بودی؟تو چه مدتی ۲ کیلو زیاد کردی؟

فکر کنم حداقل ۱۰تا بطری ۱لیتری شد 

تو چه مدت و چندکیلوشو دقیقا یادم نمیاد ولی از چیزای دیگه ک شنیده بودم اشتهااورن این موثرترینش بود

بعدم بسیار مفیده این عرق

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706