2733
2739
بفرمایین برای خودت انجام ندادی ؟

من که قصد ازدواج ندارم که ، من فقط چشم انتظار شوهرمم یا اون یا هیچ کس.اما کسایی که قصد بخت گشایی دارن میرن از اون حاجت میگیرن . چله یاسین شیخ نخودکیه نمیدونم چیزی ازش شنیدی یا نه؟اگه نشنیدی بگو توضیح بدم

الهی که امضای خدا پای تمام ارزوهای قشنگتون باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ن لططفا بگو

البته قبل از انجام مراحل ا و 2 و 3 اول دعای فرج امام زمانو میخونی و نیت میکنی بعد ختمو شروع میکنییه نوع دیگشم هست که هفتا چارشنبه هفت تا یاسین نذر شیخ نخودکی میکنی شیش تا رو میخونی یکیو گرو نگه میداری ، وقتی حاجت روا شدی میری سر خاکش اخریم میخونیاینقد ادم حاجت گرفتن ازش که نگوفقط با اعتقاد کامل انجام بده و یادت نره حتما حتما نمازاتواول وقت بخونی

تا چند روز هست

اینی که فرستادم چهل روزست. ببیناین ختمو انجام میدی حتما فقط همینو انجام بده ها ، جوری نباشه بگی خب این نشد میرمیه ختم دیگه ، فقط همین ختمو انجام بده

اینی که فرستادم چهل روزست. ببیناین ختمو انجام میدی حتما فقط همینو انجام بده ها ، جوری نباشه بگی خب ا ...

خدا دلتو شاد کنه به حق علی دعات می کنم حتما اسمتون چیه سر نختم دعاتون می کنم 

برا حاجت من صلوات می فرستی ؟  
2740
خدا دلتو شاد کنه به حق علی دعات می کنم حتما اسمتون چیه سر نختم دعاتون می کنم

عزیززززززززم مرسی همینقد که به ارزوت برسی کافیه اگه میتونی دعام کن شوهرم پشیمون شه برگرده چون خیلی دلتنگشم.بعدم بله خیلیا که ازدواج میخواستن نتیجه گرفتن اونقدری سریع که رفتن باز به ایشون متوسل شدن گفتن غلط کردیم چرا حاجتمونو براورده کردی😂ایشالله همین امسال بهترین شوهر دنیا میاد خواستگاریت😍

عزیززززززززم مرسی همینقد که به ارزوت برسی کافیه اگه میتونی دعام کن شوهرم پشیمون شه برگده چون خیلی دل ...

ان شالله شوهر من برگشت من قبولش نکردم از بسمغرور بودم 

ان شالله شوهر من برگشت من قبولش نکردم از بسمغرور بودم

عیبی نداره ایشالله بهترش قسمتت میشه و عاقبت بخیر میشی.واسه من تو عقد ولم کرد رفت ولی اونقد دوسش دارم هنوز چشم انتظارشم ایشالله برگرده.رفتی مشهد شاید خادما قبرشو بهت نشون ندن به دلایلی . خواستی بگو ادریشو بهت بدم.ختمو از دوشنبه شروع کن حتماااا نمازاتو اول وقت بخون

عیبی نداره ایشالله بهترش قسمتت میشه و عاقبت بخیر میشی.واسه من تو عقد ولم کرد رفت ولی اونقد دوسش دارم ...

باشه چشم تووی نت دیدم 7 روز یا 40 روز کدومشو انجام بدم و اینکه روزی 110 تومن را جمع کنم یه دفعه ای بدم فقیر 

باشه چشم تووی نت دیدم 7 روز یا 40 روز کدومشو انجام بدم و اینکه روزی 110 تومن را جمع کنم یه دفعه ای ب ...

عزیز دلم هر کدومو که دوست داری اما من میگم چهل روزه رو انجام بده ، بعدم اینکه 110 تومنو میتونی هم هر روز بدی به فقیر هم جمع کنی اخرین روز بدی این به میل خودته

باشه چشم تووی نت دیدم 7 روز یا 40 روز کدومشو انجام بدم و اینکه روزی 110 تومن را جمع کنم یه دفعه ای ب ...

به نظرم صبحا بعد از نماز صبح بخون میگن اون موقع خدا خوب صداتو میشنوه