2733
2734
عنوان

هر کس که دوفاستون خورده کمک کنه😥

475 بازدید | 18 پست

سلام خانوما . من این ماه روز ۱۵ سیکلم مجدد پریود شدم برای اولین بار تو عمرم😑 آخه استرادیول رو از ۵ تا ۹ سیکلم خوردم بعدش ۱۵ سکلم دوباره پریود شدم. رفتم دکتر بهم گفت از ۱۲ سیکلت تا ۱۰ روز شبی یه قرص دوفاستون بخورم . الان میگم من ۴ ام مرداد پریود شدم دوباره ۱۸ ام مرداد پریود شدم که شاید هم خونریزی بوده حالا  ۲ ام شهریور موعود پریود اصلیم هست که دکتر گفت باید از ۲۹ مرداد تا ۱۰ شب دوفاستون بخورم . نکنه دوباره ۲ ام شهریور پریود بشم ؟ با دوفاستون ممکنه باز هم بهم بریزه ؟

گاهی‌گمان‌نمی‌کنی‌ولی‌خوب‌می‌شود/گاهی‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود/گاهی‌بساط‌عیش‌خودش‌جور‌می‌شود/گاهی‌دگر،‌تهیه‌بدستور‌می‌شود/گه‌جور‌می‌شود‌‌خود‌آن‌بی‌مقدمه/گه‌با‌دو صد‌مقدمه‌ناجور‌می‌شود/گاهی‌هزار‌‌دوره‌دعا‌بی‌اجابت‌است/گاهی‌نگفته‌قرعه‌به‌نام‌تو‌می‌شود.

اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه 😔

گاهی‌گمان‌نمی‌کنی‌ولی‌خوب‌می‌شود/گاهی‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود/گاهی‌بساط‌عیش‌خودش‌جور‌می‌شود/گاهی‌دگر،‌تهیه‌بدستور‌می‌شود/گه‌جور‌می‌شود‌‌خود‌آن‌بی‌مقدمه/گه‌با‌دو صد‌مقدمه‌ناجور‌می‌شود/گاهی‌هزار‌‌دوره‌دعا‌بی‌اجابت‌است/گاهی‌نگفته‌قرعه‌به‌نام‌تو‌می‌شود.

دوفاستون قطع که کنی بین 2 تا 8 روز بعدش پریود میشی 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا از قرصه دیواره رحمتو نازکتر کرده برا اونه

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
2728
دوفاستون قطع که کنی بین 2 تا 8 روز بعدش پریود میشی 

چون موقع اصلی پریودم ۲ شهریوره میگم یه وقت همزمان با قرص باز هم پریود نشم ؟

خواهر من دوفاستون میخورد همبنجوری پریودش بهم ریخته بود عزیزم اندومتریوز داری؟

نه گلم سالمم . دکتر گفت حتما بخاطر استرادیول بوده 

2740
خواهر من دوفاستون میخورد همبنجوری پریودش بهم ریخته بود عزیزم اندومتریوز داری؟

هنوز دوفاستون رو شروع نکردم . خواهرتون با دوفاستون بهم ریخت ؟

من یه دوره دوفاستون خوردم که باعث خونریزی بی موقع شد برام 

چطوری یعنی ؟

چون موقع اصلی پریودم ۲ شهریوره میگم یه وقت همزمان با قرص باز هم پریود نشم ؟

فک نمیکنم، آخه ندیدم کسی موقع مصرف پروژسترون پریود شه...   قرص های جلوگیری از بارداری هم یه نوعشه دیگه، واسه پریود نشدن میخورن

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
من یه دوره دوفاستون خوردم که باعث خونریزی بی موقع شد برام 

من دکتر دوفاستون رو برا تنظیمش داده . قبلا تنظیم بود این ماه گفت احتمالا بخاطر استرادیول ریخته بهم و بهم دوفاستون داد که دوباره تنظیم بشه

احتمالا از قرصه دیواره رحمتو نازکتر کرده برا اونه

استرادیول یعنی نازک کرده ؟

فک نمیکنم، آخه ندیدم کسی موقع مصرف پروژسترون پریود شه...   قرص های جلوگیری از بارداری هم ی ...

خدا کنه😫

2706