2733
2739

من وقتی بچه بودم خیلی علاقه داشتم

مامانم واسم کتاب میخرید در مورد ستاره ها و ادم فضایا 

در موردشون باهام حرف میزد 

ازم نظر میخاست مسگفت فک میکنی ستاره ها چجورین اونا چی هست 

از این حرفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی علاقه داشتم. منو میبردن آسمان نما

کتاب میخریدن. قرار بود یه تلسکوپ بخرم که دیگه علاقه م از سرم افتاد😥

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2728

اگر کوچیکه که وسایل بازی شاید باشه تو این زمینه ها اگر بزرگ هست که کتابهای ایزاک آسیموف بد نیست تو آسمونها سیر میکنه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738
5 سالشه.این کتاب واسش خوبه؟

نه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
اسمان نما کجا دارن؟با تلسکوب مبینن؟

نه عزیزم یه فضایی درست میکنن شبیه آسمان، در واقع یه چتر بود. که می تونی موقعیت ستاره ها رو ببینی مثل آسمان.

الان نمیدونم این حرف من مال ۲۵ سال پیشه. اون موقع کانون پرورش فکری داشت.