2737
2734
عنوان

بخدا من دیوونم

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 81 پست
پسری که ظاهرش رو تغییر بده یعنی آرایش کنه از ۹۹ درصد مردم دور میشه و منزوی میشه. جامعه چنین فردی رو ...

کاش مارو درک میکردید واینطور نمیگفتید

خدایا ممنون که داری مشکلاتمو حل میکنی😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسری که ظاهرش رو تغییر بده یعنی آرایش کنه از ۹۹ درصد مردم دور میشه و منزوی میشه. جامعه چنین فردی رو ...

درسته من به شما حق میدم..ولی متاسفانه برا این هست که ما آموزش های لازم و ندیدیم در این زمینه و فکر میکنیم حالا چی هست..در صورتی که ایشون هم انسان هستن و حق زندگی دارم و تنها گناهشون این هست که بیمارن...مثل خیلیای دیگ که بیمار هستن یکی چشمش مشکل داره یکی قلبش و ایشون هم اینجوری

حاجی...اصلن یه چیزی...ما نفهمیدم آخر قضیه چیه..ما دویدیم و نرسیدیم...یه عده نشستن و رسیدن!!
2728
مگه وقتی میری بیرون مثل پسرا لباس نمیپوشی ؟نوع پوششت مثل پسرا باشه دیگه کسی مسخره نمیکنه... فقط به د ...

من هیچ دوستی ندارم😔😔😔

خدایا ممنون که داری مشکلاتمو حل میکنی😊😊😊
2740
مگه وقتی میری بیرون مثل پسرا لباس نمیپوشی ؟نوع پوششت مثل پسرا باشه دیگه کسی مسخره نمیکنه... فقط به د ...

ببخشید من دخالت میکنم و جوابتونو میدم ولی اونقدر ها هم که فکر میکنین ساده نیست

حاجی...اصلن یه چیزی...ما نفهمیدم آخر قضیه چیه..ما دویدیم و نرسیدیم...یه عده نشستن و رسیدن!!
2706