2733
2734
عنوان

بخدا من دیوونم

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 81 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

این سردرگمی برای چیه؟ خب حالا قبول کن که پسری. افکارت رو با جنسیتی که باهاش خلق شدی کنار بیا.

سخته عزیز اینجوری میگی ولی نمیشه ایشون تمایل دارن دختر باشن..

حاجی...اصلن یه چیزی...ما نفهمیدم آخر قضیه چیه..ما دویدیم و نرسیدیم...یه عده نشستن و رسیدن!!
این سردرگمی برای چیه؟ خب حالا قبول کن که پسری. افکارت رو با جنسیتی که باهاش خلق شدی کنار بیا.

نمیتونم همچین بدن مردونه ای هم ندارم بدنم از دخترا هم ظریف تره

خدایا ممنون که داری مشکلاتمو حل میکنی😊😊😊
2742
2738
وای چه سخته اینجوری... تو ایران هم کمتر کسی پیدا میشه که درکت کنه.... متاسفانه فقط بلدن به تمسخر بگی ...

خیلی اذیتت میکنن😔😔😔😔

شما خیلی خوب درک میکنی واقعا ممنونم

چون رشته ام تجربی هست و یه تحقیق در این مورد کردم و پدرم مشکل پرکاری تیروئید داشت یه بار باهاشون رفتن مطب کسایی که مثل شما بودن و از نزدیک دیدم

حاجی...اصلن یه چیزی...ما نفهمیدم آخر قضیه چیه..ما دویدیم و نرسیدیم...یه عده نشستن و رسیدن!!
زیاد به این چیزا فکر نکن خودت میگی اندامت پسره خب باور کن که پسری دیگه

اندامم همچین پسر هم نیست خیلی ظریفه ولی نمیشه شما باید جای ما باشی که درک کنی هورمون مردونه نداریم که اینطوری میشیم

زیاد به این چیزا فکر نکن خودت میگی اندامت پسره خب باور کن که پسری دیگه

نه خب ببین چجوری بگم آخه ایشون ناراحت نشن..منظور از اندام کل اندام نیست..خودت بگیر دیگ...اونجوری که اندامشون مثل دخترا ظریف هست

چون رشته ام تجربی هست و یه تحقیق در این مورد کردم و پدرم مشکل پرکاری تیروئید داشت یه بار باهاشون رفت ...

آها منم مشکل هورمون دادم

2706