2737
2734

اولین رمان بامداد خمار بود .شب سراب .پریچهر .یاسمین. همخونه  .رمانهای بازار .عشق یوسف .دلواپس توام .چشمهایت .اسطوره .تب .رمان خیلی خوندم اینا تو ذهنم مونده 

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من اولین رمانی ک خوندم پنجره بود عجیب تو ذهنم مونده این رمان..دبیرستان بودم خوندمش

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  

من  که عاشق فهیمه رحیمی و نسرین ثامنی بودم و بیشتر رمانهاشونو خوندم.

بامداد خمار و شب سراب هم دیوونشون بودم.

کتابای دنیل استیل و خواهران برونته هم دوست داشتم.

کلا هربار به ی نویسنده کلید میکردم هی کتاباشو پیدا میکردم و میخوندم.

نوجوونی زمان ما فهیمه رحیمی، نسرین ثامنی اینا می‌خوندن. بعدها م مودب‌پور، سیدنی شلدون، دانیل استیل... 

بزرگتر که شدم سلیقمو پیدا کردم. دیگه آثار عامه پسند نمی‌خوندم. بهترین رمان زندگیم عقاید یک دلقک هانریش بل بود. 

اثار مارکز، هانریش بل، میلان کوندرا، آلپا دسس پدس، کافکا، کامو، تولستوی، سلینجر و... رو خوندم. 

ایرانیام صادق هدایت (البته رمان نداره)، بعضی آثار مصطفی مستور، بعضی آثار نادر ابراهیمی، زویا پیرزاد، اسماعیل فصیح، استاد خودم علی قانع، بعضی آثار یوسف علیخانی رو خوندم. 

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.