2733
2734
عنوان

شوهر؛نامزد یا دوست پسر این مدلی داشتین؟ ب کمکتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1208 بازدید | 68 پست

اره دوسپسر منم همین طوری بود 

تو حرفاش میگفت چقد خوبی فلانی ای کاش مال من بشی

بعد میرفت دو هفته غیب میشد 

نیگفت سرم شلوغه 

واقعنم شلوغ بود ولی یه زنگ ک میشد بزنه نمیزد

بعد من کات کردم اونم پیگیر نشد ک چرا کات کردیو ابنا خیلی راحت رفت

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
دقیقاشرایط شوهر(عقد)منو گفتی ی چیز اضافه هم داره ک هفتع ها قهرمیکنه

ن این قهر نمیکنه اما شده تا یک هفته خبری نگیره ازم

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره داشتم... 

یه سال باهم بودیم ... وقتی اینجوری بود منم خستم شد هی من باید سلام میکردم ، من سراغشو میگرفتم، من باید بگم دوسش دارم و فلان... خلاصه خستم شد... مثلا 5-6 روز رو میرفت شیراز هیچ بهم نمیگفت منم نگرانم که کجاس و چکار میکنه ...  جواب هیچی رو هم نمیداد...

خخلاصه خستم شد دیکه منم سراغش رو نگرفتم ... هیچی بهش نگفتم اونم که پیام نمیداد اصلا، نه تماسی نه چیزی .. گذشت و گذشت تا 6 ماه خبری ازش نبود ... بعدش هم واسم خواستگار اومد که قبول کردم دیگه به خواهرم گفتم بهش بگو من نامزد کردم یوقت فیلش یاد هندوستان نکنه .. اونم فقط گفت خوشبخت بشه... و تمام...

من کارم گریه و زاری بود اون بیخیالی و خوشگذرونی ...

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
بله دوست پسرم اینجوریه

چجوری تحمل میکنی؟ دوس پسر ک ب نظرم ادم باید کات کنه باز نامزدی و شوهر بحثش فرق میکنه تقریبا

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
2731
ما هنوز عقد نکردیم.هم دوسش دارم هم سخته با این اخلاقاش...

لطفا بیشترفک کن بخدا بعدا ن راه پیش داری ن راه پس من تو عذابی هستم ک ارزوی مرگ میکنم بخاطراین رفتارش دوماهه عقدم 

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
من در حال حاضر در این شرایطم خیلی سخته برام البته الان دوساله دیگه عادت کردم خودمو با کار خودم‌مشغول ...

منم قبلنا خیلی اذیت و دلتنگ میشدم ولی الان اگ یک هفته هم خبری ازش نداشته باشم برام مهم نیست.اما وقتی میخوام تموم کنم انگار ی تیکه از وجودم میخاد از دست بره نمیدونم چرا منطقم از بین رفته

دقیقااااا تو همچین موقعیتی هستم تصمیمی نگرفتم چیکار کنم اخه به کم توجهیش اعتراض کنم میگه سرم شلو ...

دقیقا منم همینطور

2738

اره شوهرم دوازه از خواب بلند میشه میره سرکار ۱۲ میاد یه ساعت گوشی بازی میکنه میخوابه اما هرموقعه خواستم واسم وقت گزاشته

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
من🙋🏽‍♀️ اول گف دوستم داره ولی من چون فامیل بود هی گفتم این حرفا چیه😐(بهش میگم پیم نده بعد هر چن ...

از دست این مردا...

بله دوست پسرم اینجوریه

عه پروفایلت رو دیدم فکرکردم خودت دوس پسری

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا
منم قبلنا خیلی اذیت و دلتنگ میشدم ولی الان اگ یک هفته هم خبری ازش نداشته باشم برام مهم نیست.اما وقتی ...

من منتظرم خودش بره ولی نمیره عوضی نمیخوام مقصر من باشم. بود و نبودش دیگه برام فرقی نداره برام خیلی کارا میکنه خیلی ولی همینکه هی سرش شلوغه میریم بیرونم‌همش دائم با تلفن راجب کار حرف میزنه.دنیا ارزش نداره پای همچین ادمایی جووونیمون بذاریم دیگه مهم نیست کسی برام

لطفا بیشترفک کن بخدا بعدا ن راه پیش داری ن راه پس من تو عذابی هستم ک ارزوی مرگ میکنم بخاطراین رفتارش ...

اره الان منتظرم از مسافرت بیاد یبار برا همیشه تکلیفمو باهاش مشخص کنم

2706