2733
2739
عنوان

شوهر؛نامزد یا دوست پسر این مدلی داشتین؟ ب کمکتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1208 بازدید | 68 پست

امضات 😥❤️

اگه شوهرته نمیدونم نظری ندارم

ولی من همچین موردی داشتم البته شوهرم نبود

تهدید ب رفتن نکردم هیچ وقت 

منم فکر میکردم بخاطر کارشه نبودش و کم بودنش 

بعد متأسفانه فهمیدم منو داره میزاره کنار. 

تو اوج اعتماد و علاقه 

نمیدونم به چه علت شاید تکراری شدن

تنوع طلبی شاید از اولم قرار بود موقت باشم و سرگرمی

و اینکه فهمیدم قبل از منم رابطه ای داشته و هنوز درگیر اونه

این تجربه من بود

شاید مورد شما ینی انشاءالله که خوب باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال من همینجوری بود دوس پسرم چنددفعه حرف زدیم خوب میشد ی مدت بعدروزازنوروزی ازنو کات کردم باهاش حالا ...

ب نظرم دوباره اشتی نکن تو ک یبار دل کندی بعد ازینم میتونی.دیگ خودت میدونی امثال اینا چقد روح ادمو خسته میکنن

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤

عشق من اواخر تقریبا سال سوم دوستی کلا سرهر دعوا بلاک و ابنا میکرد..کلی توضیح ک نکن.خوب باشیم.اواخر میگفت من همین هستم ک هستم..نهایتا رها کردم....البته خودشم مشتاق بود تموم شه برخلاف میل قلبیش..اخه خانواده ها ناراضی بودن اینم سنش داشت میرفت بالا.خلاصه ک گند بزنن هرچی عشق و عاشقی 

2731
من نمیتونم کات کنم حداقل الان نمیتونم اگه میتونستم یه ثانیه هم نمیموندم دلم میخاست قوی باشم بزارم و ...

اگ شوهرته تصمیم گیری سخته.اما نامزد و دوس پسر تعهدی نداری جز اینک دلت ی جورایی گیره..

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
ب نظرم دوباره اشتی نکن تو ک یبار دل کندی بعد ازینم میتونی.دیگ خودت میدونی امثال اینا چقد روح ادمو خس ...

اشتی نمیکنم نامزدکردم بایکی برعکس اون بازازاونوربوم افتاده ایقدتوجع وقربون صدقه توفامیل دیگ مسخرمون میکنن

اره الان منتظرم از مسافرت بیاد یبار برا همیشه تکلیفمو باهاش مشخص کنم

عزیزم میتونم بپرسم شما چند سالتونه؟

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤ الهی به حق حضرت زینب سلام الله علیها عجل لولیک الفرج🌻     
2740