2733
2734
عنوان

کی بواسیرشو عمل کرده ؟

930 بازدید | 54 پست

سلام .

بچه ها دیگه از مراعات خسته شدم با وجود ترسم میخوام عمل کنم میشع بگید ایا راضی هستید؟چه نوعش بوده؟دکترتون چه تخصصی داشته ؟

تورخدا راهنماییم کنین خسته شدم از درد کشیدن 😫

بر سر آنم که گر زِ دست برآید ،دست به کاری زنم که غصّه سر آید...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره بگین منم از بعد زایمانم درد دارم ولی دوتر نرفتم هنوز 

من از الان جوش زایمان و میزنم که بعدش چه دردی بکشم 😫😫

بر سر آنم که گر زِ دست برآید ،دست به کاری زنم که غصّه سر آید...

وای خیلی بده

از رابطه مقعدی و زخم شروع میشه و با غذاهایی که یبوست  میاره و دوباره رابطه مقعدی طولانی این چرخه ادامه داره

اگه خیلی زده بیرون برو عمل کن(البته اولش بهت کش میدن) ولی دیگه اومش باید عمل کرد

میگن درو هم نداره و نترس

سعی کن یبوست نگیری و رابطه..... 

خوب بشه دیگه شده🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

وای منم باردارم فکر کنم گرفتم ولی درد و خونریزی ندارم جدیدا یک دو بار فقط تیر کشید به دکترم گفتم واسم یک پماد بد بو نوشت خدا کنه برام رفع بشه اصلا نمیدونم هست یا نه فقط میدونم قسمت خارجی یک تیکه اضافه اویزونه بچه ها این یعنی بواسیر؟؟

من از الان جوش زایمان و میزنم که بعدش چه دردی بکشم 😫😫

من بعد زایمان درد داشتم فکر کردم مال زایمانه اما الان هروقت درد میگیره میفهمم درد اون زمانم مال زایمان نبوده بواسیر بوده

وای خیلی بده از رابطه مقعدی و زخم شروع میشه و با غذاهایی که یبوست  میاره و دوباره رابطه مقعدی ...

خیلی چیز بدیه . خواهرم مجرده . ویوبوست شدید داره .همش میگه دراینده ممکنه فکر بد کنن دربارش . هرچی بهش میگم میگه توخودت اینجورنیستی نمیتونی درکم کنی .😐