2737
2739
عنوان

دورهمی منو و دوستام

| مشاهده متن کامل بحث + 16606 بازدید | 992 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😁😁😁 وای خیلی سخته این حرفا ها😂 دیروز داشتیم اسنک درست میکردیم یهو بهش گفتم دوست دارم هنگ کرد😂😂 ...

ببین مهساجان یه مدت از کلمات وجملات محبت امیز استفاده کنی واست جا میفته و ورد زبونت میشه، 

من شوهرم پارسال واسم کادو خرید ولی من تشکر نکردم اصلا اونم گفت دیگه واست هیچی نمیخرم انقدر بی ذوقی & ...

جاداره بگم خواهر تو دیگه کی هستی😐😐حالا باز خوبه مهسا یه مرسی خرج کرده😕

ازتون میخوام برام دعا کنید منم بزودی زود تیکر بارداری بزنم🤰🤱 سنم داره میره بالا 😔تو زندگیمون خیلی سختی کشیدیم😢 عاشق بچه‌ایم😍😘ما سال۱۴۰۳مامان بابا میشیم ان‌شاءالله😍👶🧒🧑
2728
جاداره بگم خواهر تو دیگه کی هستی😐😐حالا باز خوبه مهسا یه مرسی خرج کرده😕

وای😂😂😂😂😂😄😄

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  

یا رودررو بهش بگو یا پیام بده بهش.....ببین معجزه میکنه این کلمات

تو عشق اول وآخرمی

دوست دارم همه زندگیم

جان به جانم هم کنی جانم تویی،

تو خونه بااین لقب ها صداش کن،،عزیزم،گلم،نفسم،مردمن،آقاییم،فدات شم و....

یه پیام بهش بده ،،خداروشکر میکنم که ماقسمت هم شدیم،

چه خوشبختم که تورا دارم ودر هوای تو نفس میکشم،

یا وقتی میاد خونه به استقبالش برو وبگو سرورم به قصر زیبات خوش امدی......

بخداااا مهسا یه مدت از اینا استفاده کن واقعا ضررنمیکنی،،،

2738
اینارو اینجا یا جای دیگه نگو ونپرس گلم آره برا نطامیا و خانواده شون عادیه هرزندگی و شغلی شرایط خاص خ ...

ممنون عزیز دلم

زدم تو گوش مشکلات رفت با بزرگترش اومد  
گلم چرا ملکه ذهنت شده این که در ازای محبت به همسرت و خوشی که به زندگی دونفره تون تزریق کنی حتما خواس ...

نمیدونم فک کنم زیاده روی کردم ک این طور گف

وای😂😂😂😂😂😄😄

😍😝خسیس پولی دیدیم خسیس عشقی ندیده بودیم که به لطف خواهران گلمون تو نی نی سایت دیدیم والا خواهر مگه میشه؟

ازتون میخوام برام دعا کنید منم بزودی زود تیکر بارداری بزنم🤰🤱 سنم داره میره بالا 😔تو زندگیمون خیلی سختی کشیدیم😢 عاشق بچه‌ایم😍😘ما سال۱۴۰۳مامان بابا میشیم ان‌شاءالله😍👶🧒🧑
دایی مامانم خیلی وقته سپاهیه،ولی باورت میشه هیچکس نمیدونه کجا کار میکنه،شغلش چیه،درجه اش چیه،حتی لبا ...

وای دقیقا😢😢 بابامم همین

اینقد دوس دارم ی بار پرونده هاشونا بخونم

شوهرت رو سرشار از عشق ومحبت کن،

مثلا وقتی کادو واست میخره با ذوق بگو وااای چقدر خوشگله خیییلی ممنونم،بوسش کن بعد اگه لباسه سریع وبا ذوق تنت کن اگه طلا هست سریع بنداز گردنت یا دستت کن،،،بگو عزیزم نمیدونی چقدر خوشحال شدم واسم هدیه گرفتی،،،بگو این بهترین وقشنگترین هدیه ست واسم،شوهرت رو در آغوش بگیر وتشکر کن

حتی اگه بنظرت کادوی قشنگی نیست.....ذوق شوهرت رو کور نکن

2706