2733
2734
عنوان

دورهمی منو و دوستام

| مشاهده متن کامل بحث + 16606 بازدید | 992 پست
مهسا فکرکنم شوهرش خ خوب شده دیگه چسبیدن به هم سرکارم نمیره که نمیتونه بیاد سایت     &nbs ...

😁😁😁😁😅 رفتش😋😋😋😋 ای ام ازاد باش

زدم تو گوش مشکلات رفت با بزرگترش اومد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم نیورد😁😁 خودمون درست کردیم ولی ب اون خوشمزگی نشد اخه با مرغ بود  مدیونی ب دیزانم ب ...

به به چه کردی مهسا خانوم😋😋😋😋😋🥰🥰🥰

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
سلام عزیزم نیورد😁😁 خودمون درست کردیم ولی ب اون خوشمزگی نشد اخه با مرغ بود  مدیونی ب دیزانم ب ...

آفرین آفرین تو خیلی خوبی نووووش جون هنرمند والا استعدادشم داری عزیزم

ازتون میخوام برام دعا کنید منم بزودی زود تیکر بارداری بزنم🤰🤱 سنم داره میره بالا 😔تو زندگیمون خیلی سختی کشیدیم😢 عاشق بچه‌ایم😍😘ما سال۱۴۰۳مامان بابا میشیم ان‌شاءالله😍👶🧒🧑
2728
توام رمز گوشیشو نمیدونی؟یا مثلا کمدی داره ک اصن نباید بری سراغش؟ اصن از سر کارش بهت میگه؟ میدونی ساع ...

شوهر من که سپاهی نیست  ولی اونم اصلا اینجور چیزا روبه من نمیگه😐خیلی بده؟باید بگه؟😳

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
😁😁😁 وای خیلی سخته این حرفا ها😂 دیروز داشتیم اسنک درست میکردیم یهو بهش گفتم دوست دارم هنگ کرد😂😂 ...

باورش نمیشده  بهش از این حرفا بزنی😳😂😂😂😂😂😳

مثلا چه جمله هایی؟  دیروز دانیال برام ی پلاک خریده بود منم گفتم مرسی خیلی خوبه  بهم‌گفت ...

فقط یه تشکر خشک وخالی!!!!!😐😐مهسا جان!عزیزم !یه ماچی ،بوسی ،حرکت عاشقانه ای.یه عزیزم میچسبوندی به تشکرت.والا اگه من جات بودم شوهرمو کول میکردم دور خونه میچرخوندم😄😄😄😄

توام رمز گوشیشو نمیدونی؟یا مثلا کمدی داره ک اصن نباید بری سراغش؟ اصن از سر کارش بهت میگه؟ میدونی ساع ...

اینارو اینجا یا جای دیگه نگو ونپرس گلم آره برا نطامیا و خانواده شون عادیه هرزندگی و شغلی شرایط خاص خودشو داره خدا همتونو حفظ کنه اونا بخاطر زحمات و اینکه امنیت هممونو حفظ میکنن شماهم بخاطر تحمل سختیا و ...ایناش گله نکن عزیزم اجرتو ازبین نبر

ازتون میخوام برام دعا کنید منم بزودی زود تیکر بارداری بزنم🤰🤱 سنم داره میره بالا 😔تو زندگیمون خیلی سختی کشیدیم😢 عاشق بچه‌ایم😍😘ما سال۱۴۰۳مامان بابا میشیم ان‌شاءالله😍👶🧒🧑
2738
سلام عزیزم دانیال خونه بود نمی اومدم سر گوشی  خوبم دانیال خوبه ولی ن مث اون روز ک از دکتر اومد ...

گلم چرا ملکه ذهنت شده این که در ازای محبت به همسرت و خوشی که به زندگی دونفره تون تزریق کنی حتما خواسته ای داشته باشی .خواسته دوتاتون حقتونه توقع متقابل حق هردوتونه ولی بجاش نه که صورت معامله داشته باشه بی توقع محبت کن لذت ببر از زندگیت

😁😁😁😁😅 رفتش😋😋😋😋 ای ام ازاد باش

عزیزم حالا کم کم شاید خودش برا اینکه خوشحالت کنه ببرتت ملاقات داییت تو دیگه نگو و منظورش از اینکه ضدحالی چیه شاید دوس داره وقتی چیزی برات میخره  بوسش کنی و اینا که گعتی مرسی گفته ضدحال. 

اسکرینو الان میذاری

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود

دایی مامانم خیلی وقته سپاهیه،ولی باورت میشه هیچکس نمیدونه کجا کار میکنه،شغلش چیه،درجه اش چیه،حتی لباساشم نمیاره خونه تابشورن،دمش گرم خیلی دهنش قرصه۰😂😂😂😂من اگه جاش بودم نمیتونستم.واقعا این حجم از رازداری واسم غیرقابل قبوله😣😣😣مدیونین فکرکنین دهن لقم🤨

😁😁😁 وای خیلی سخته این حرفا ها😂 دیروز داشتیم اسنک درست میکردیم یهو بهش گفتم دوست دارم هنگ کرد😂😂 ...

یعنی از این حرفا تا حالا بهش نمیزدی؟؟؟؟ 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
مثلا چه جمله هایی؟  دیروز دانیال برام ی پلاک خریده بود منم گفتم مرسی خیلی خوبه  بهم‌گفت ...

من شوهرم پارسال واسم کادو خرید ولی من تشکر نکردم اصلا اونم گفت دیگه واست هیچی نمیخرم انقدر بی ذوقی  دیگه هم نخرید

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مبارکت باشه مهساجون ولی خدای خیلی خشکیا اینجا خوب شیطون نشون میدی چطو دلت میاد انقد سرد و رسمی باشوهرت رفتار کنی خو یکم دلبری کن توام اه فقط همین مرسی خیلی خوبه😠😲طفلک پایه س تازه به زبونم آورده که ذوق نکردی فکر کن کمی ذوق وشوقتو نشون بدی ترو رو سرت میزاره 

اره منم موافقم از حرفت مهسا خیلییی رسمی برخورد میکنه و سرد   ناراحت نشیا مهسا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40