2737
2734

اگه کسی میدونه میشه راهنمایی کنین که امکانش هست یا نه؟ مدرک تجربی ندارم رشتم معماریه ولی به بیمارستان و کارای بیمارستانی علاقه دارم.  برم آموزش ببینم استخدامم میکنن؟ یا حتما مدرک دانشگاهی میخوان؟

تزریقات بهت نمیدن

باید پزستاری کنی

ولی میتونی کمک بهیار اگه اشتباه نکنم اسمشو بشی

بیمارا رو جابجا میکنن لباساشونو عوض میکنن اینجور کارا

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بهیار یا پرستار اینکارو انجام میده

فرزندم،ازملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم.امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد. روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی    خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز. روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد

توقسمت تزریقات درمانگاه خصوصی یامطب میتونی کارکنی برااستخدام شدن آزمون بایدشرکت کنی که بایدمدرک دانشگاهی داشته باشی یابهیاروبهورزباشی

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

ن عزیزم فقط تزریقات نیست که یاد بگیری باید اشنایی کامل به داروهای تزریق میشه و موارد استفاده و منع شونو بدونی 

بعدم مدرک دانشگاهی نمیخاد کمک پرستار 1 ساله اموزش میبینن به عنواون کمی اگه استخدامی بیاد میتونیدکارکنید

نه عزیزم من دورشو رفتم 

ولی کار نمیدن

مگراینکه اشنا داشته باشی

اونم تو درمانگاه

اگر بخوای واقعا کارکنی هم مگه اینکه کمک بهیار باشی لباس بیمار عوض کنی و...

هرجایی هم بری دوره ببین اول میگن کار هست بعد میفهمی دروغه

2738
تزریقات بهت نمیدن باید پزستاری کنی ولی میتونی کمک بهیار اگه اشتباه نکنم اسمشو بشی بیمارا رو جابجا ...

منظورم همون پرستاره یعنی به عنوان پرستار استخدام میکنن؟ اخه پرستارا هم آمپول و سرم میزنن دیگه.

میتونی اموزش ببینی دستیار دندانپزشک بشی یا منشی مطب

اینم واقعا دوست دارم حتی یجای خوب هم پیدا کردم ولی خب بلد نبودم چیزی. حتی دکتر گفت به عنوان منشی بیا نرفتم خیلی پشیمونم. 

منظورم همون پرستاره یعنی به عنوان پرستار استخدام میکنن؟ اخه پرستارا هم آمپول و سرم میزنن دیگه.

برا پرستاری مدرک دانشگاه میخوان عزیزم

دوره نداره

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
توقسمت تزریقات درمانگاه خصوصی یامطب میتونی کارکنی برااستخدام شدن آزمون بایدشرکت کنی که بایدمدرک دانش ...

بهیار بشم یعنی باید دوره ببینم؟ بعد که دوره دیدم همون کافیه دیگه مدرک دانشگاهی نمیخوان؟

بهیار بشم یعنی باید دوره ببینم؟ بعد که دوره دیدم همون کافیه دیگه مدرک دانشگاهی نمیخوان؟

آره دوره میبینی مدرک بهیاری میدن گاهی آزمون استخدامی میادکه بهیارم میخوان

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

مدرک دانشگاهی نمیخوان دیگه

ن عزیزم فقط تزریقات نیست که یاد بگیری باید اشنایی کامل به داروهای تزریق میشه و موارد استفاده و منع ش ...

یکسال باید دوره ببینم؟ همون میشه جای دانشگاه دیگه چقدر زیاده من فک کردم چند ماهه.  با این حال دلم میخواد برم دنبالش. خیلی دوست دارم یه شغل خوب واسه خودم درست کنم. تا کاردانی خوندم رشته خودمو اگه بخوام ادامه بدم دو دلم که بتونم تموم کنم یا نه آخه یکم خسته کنندست واسم و همه چیش یادم رفته. بعد احساس میکنم بعدش کار نیست واسه این رشته.