2737
2734

سلام دوستان عزیزم

عیدتون مبارک

موقع انتخاب رشته س خواستم یه دانشگاه تو مشهد بهتون معرفی کنم

#پذیرش_دانشجو

💠 دانشکده علوم قرآنی مشهد از میان داوطلبان کنکور سراسری دانشجو می پذیرد.
پذیرش از میان داوطلبان رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و معارف اسلامی
👈 دوره های روزانه و شبانه

🔹رشته  «علوم قرآن و حدیث» مقطع کارشناسی

✔️کدرشته دوره روزانه: ۳۵۳۵۲
✔️کد رشته نوبت دوم(شبانه): ۳۵۳۵۳

🔺 مهلت انتخاب رشته: ۲۰ لغایت ۲۵ مردادماه۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش کشور
☎️ شماره تماس جهت مشاوره: ۰۵۱۳۸۴۴۹۶۰۰

🔰 نشانی: مشهد، نبش سناباد۳۳
آدرس کانال های ما در پیام رسان های سروش و ایتا:
🆔
🆔
اطلاعات بیشتر👇
سایت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم:

سایت دانشکده علوم قرآنی مشهد:

لینک مستقیم آشنایی با دانشگاه، تسهیلات رفاهی، رشته های تحصیلی، ظرفیت ها و پاسخ به سوالات متداول:👇
yon.ir/mQxZ4

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

سلام عزيزم!

براي چاق شدن : 

یک سری مواد غذایی جزء ممنوعات هستند که باید برای همه افراد خانواده حذف کنید.

ممنوعات غذایی : 

انواع مكمل هاي دارويي (ويتامين ها - آهن- روي- كلسيم و ...) را از رژيم غذايي حذف كنيد چون جذب بدن نمي شوند و در كبد و مغز به عنوان مواد سمي ذخيره مي شوند. به جای ظروف آلومینیومی، از مس و رویی های قدیمی استفاده کنید. 

گوشت مرغ و تخم مرغ سفید، گوشت گاو و گوساله، نوشابه ها، سرخ كردني ها، فست فود،  سويا، لبنيات پاستوريزه، قارچ، ذرت، روغن هاي آفتابگردان - كلزا و ذرت، عدس، هندوانه، پرتقال، چاي، قند و شكر ، ماکارونی، رشته فرنگی، اسفناج، ذرت، سیب زمینی، ماهی، پفك، چيپس، محصولات كارخانه اي، نمک ید دار، ممنوعات غذايي هستند كه بايد حذف کنید. 

باید مواد ممنوعه را با مواد سالم جایگزین بکنی:

روغن شحم گاو، دنبه، زیتون یا کنجد(در بارداری ممنوعه) - دمنوش های گیاهی فله ای مثل آویشن به جای چای سیاه و سبز و سفید - نبات، شکر سرخ، عسل طبیعی به جای قند و شکر - کرفس، انواع کلم مخصوصا کلم قمری، کله پاچه، آبگوشت، حلیم، انواع آش با برگ چغندر و بدون گشنیز و اسفناج - گوشت شتر ، جگر، کره زرد محلی گاو ، برنج دمی (کته ای )، خورش های چرب گوسفندی، ارده با شیره یا عسل در وعده صبحانه، خرما، حلوا، کاچی، شیر برنج ، حریره بادام، نمک دریا یا سنگ نمک ؛ این مواد غذایی باعث تقویت و سلامتی می شود. شیر گاو کیلویی (پاستوریزه نباشه) رطوبت خوبی به بدنت میده و باعث میشه وزن بگیري. 

بر خلاف باور عموم ، مصرف زياد سرخ كردني ها باعث لاغري و خشكي بدن مي شود. مخصوصا اگر با روغن هاي ممنوعي باشد كه قبلا نام بردم.

بدن شما بايد رطوبت بيشتري پيدا كند: مصرف مواد گرم و تر مثل گلاب، انواع ترب، انجير، انگور، كدو حلوايي، بادام، سوپ گندم با روغن زيتون، شلغم خام يا پخته. 

غذاهاي كبابي و آب پز به شما كمك مي كند كه رطوبت بيشتري به بدن شما برسد.سويق گندم و پودر سنجد كامل به همراه شير گاو بسيار مؤثر است. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید مواد ممنوعه را با مواد سالم جایگزین بکنی: روغن شحم گاو، دنبه، زیتون یا کنجد(در بارداری ممنوعه) ...

سلام عزیزم 

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون 👏👏👏👏

همینطور که فرمودید منم چندسالی هست با طب ایرانی آشنا شدم و اصلاح خواب و تغذیه رو انجام دادم

تا حدودی موفق بودیم مثل تغییر روغن و... 

اما در خصوص لاغری واقعا علت رو نمیدونم

ده ماهی هست که همیشه شیر کیلویی میخورم ولی... 

تو این ده ماه حدود 6 کیلو کم کردم

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2731
شما هم شوهرت سرد مزاجه ؟؟

نه به نظر خودم

نی نی سایتی ها خیلی گرم مزاجن