2733
2734
عنوان

34هفته ام سونو گف وزن جنین 1900 خیلی کمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 40 پست
دستو پاهات پف نکرده؟؟؟؟من دستو پاهام پف کرده بود صب از خواب بیدارشدنی سخت بود پامو بزارم زمین ....اگ ...

باید ناشتا بود این آزمایش؟ برم بدم دکتر بنویسه واسم انجام بدم 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
منم اينطوري شدم يه قرص كنترل أسيد معده بهم داد سيپروتين نميدونم چي... ولي خوب شدم دو ماه اخر مال فشا ...

آهاخداکنه اینطوری باشه شوهرم بنده خداترسیدامروز داره میبرتم دکتر،اینقدراسترس کشیدم حالم ازهرچی بارداریه بهم میخوره این چندهفته هم بسلامت بگذره راحت شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم والا اون موقع رفتم دکتر اصن وزنشو نگف فقط گف زایمانت طبیعیه و بعدم گف نفر بعدددددد. اصن دکتر ...

ذهنتو درگیر این چیزا نکن خداروشکر که سالمه ولی بستنی غاااالیه بستنیو هرروز یا روزی دوبار بخور نه پاستوریزه ها ازین سنتیااا دیگه گوشتو مرغ سرخ کن یروز درمیون دوتا تکه عصرونه خالی بخور منم خودم ۲۸ ام سونو دارم نمیدونم وزنش چقدره ولی تو ۲۹ هفته ۱۳۰۰ بود

تا موفقیت راهی نیست.....☺☺
ذهنتو درگیر این چیزا نکن خداروشکر که سالمه ولی بستنی غاااالیه بستنیو هرروز یا روزی دوبار بخور نه پاس ...

انشاا...  ک به سلامتی به دنیا بیاد عزیزم

استرس های بارداری مخصوصا سه ماهه اخر خیلی زیاده انگار منکه اولاش اصلا استرس نداشتم هرچی بیشتر میگذره انگار تازه چیزایی میفهمم ک نمیدونستم و همون میشه یکی از نگرانی هام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2731
باید ناشتا بود این آزمایش؟ برم بدم دکتر بنویسه واسم انجام بدم 

اره بگو دکتر بنویسه بری ازمایش گاه ی دبه میدن میاری خونه ۲۴ ساعت ادرارتو توش پرمیکنی میبری میدی ازمایشش میکنن....

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
بعد اون سونویی ک میرفتید چی بود؟ منظورم اسم خود سونوعه که براتون تو دفترچه نوشته میشه که منم هفته ای ...

دکتر مینوشت سونو کالرداپلر و برسی جفت و جنین . دوبارش هم همزمان  سونو بیوفیزیکال رفتم . که بیشتر وضعیت جفت بررسی میشه.  

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸
اره بگو دکتر بنویسه بری ازمایش گاه ی دبه میدن میاری خونه ۲۴ ساعت ادرارتو توش پرمیکنی میبری میدی ازما ...

😁😁😂یه دبه؟یهو دبه به دست وارد ازمایشگاه بشی 😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
دکتر مینوشت سونو کالرداپلر و برسی جفت و جنین . دوبارش هم همزمان  سونو بیوفیزیکال رفتم . که بیشت ...

اها ممنون عزیزم لطف کردی. 😊😘

بارداری اولمه هنو زیاد نمیدونم باید چیکار کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2740