2703
2553

گفت ببر نشون دکترت بده  ولی وزنش یخرده کمتر از نرماله شاید دوباره فرستادت سونو که سونو  رنگی انجام بدی یه سوو رنگی تقریبی ام انجام داد گف الان که نرماله همه چی.حالا من باید چیکار کنم باید سعی کنم با تغذیه وزنش بره بالا یا قرص باید بخورم؟ خطرناکه اینکه وزنش پایینه؟ 

تیکر چهار سالگی دخترمِ😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
10کیلو😢

اضافه وزنتم اندازست فقط پروتیین بخور گوشت مرغ ماهی اجیل برار تند تند وزن بگیره میوه انبه موز اناناس 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

به نظرم کمه . من ۳۰ هفته ۱۸۰۰ بود وزنه پسرم . با تغذیه جبرانش کن ‌. ابگوشت بخور یا گوشت و کباب و چنجه

پودر لیدی میل هم خوبه برای وزن گیری جنین

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
پروتئین خیلی تاثیر داره رو وزنگیری جنین . البته واسه من اثر نکرد چون ماه آخر دیگه خونرسانی از جفت به ...

از کجا فهمیدید ک خونرسانی نمیشه پس ه اینطوره باید تند تند برم سونو؟ تا ببینم خونرسانی انجام میشه یا ن ی وقت دیر نفهمم خدای نکرده چیزی بشه

2714

نی نی من ۳۱ هفته ۱۷۴۳بودگفت وزنش کمه رفتم سونوداپلر۳۳هفته ۲۱۸۰بوددکترسونوگراف گفت همه چی عالیه امروزقراره برم دکتر،بچه هامن الان چندهفتس تهوعم برگشته دیروزم استفراغ کردم رفتم بیمارستان ان اس تی دادم وسونوبیوفیزیکال شدم عالی بودفقط ازصبح بیدارشدم انگارنینی زیردلمه ویه دردمبهمی دارم چیکارکنم کسی اینجوری بوده؟

اضافه وزنتم اندازست فقط پروتیین بخور گوشت مرغ ماهی اجیل برار تند تند وزن بگیره میوه انبه موز اناناس& ...

اها پس میشه با خوردن این چیزا ببرم بالا وزنشو.یکی میگف اینجوری خوبه وزنشو نبر بالا موقع زایمان خودت اذیت میشی ولی اونجوری وزنش کم باشه ضعیف نمیشه مگه لازم ب دستگاه گذاشتن نباشه

از کجا فهمیدید ک خونرسانی نمیشه پس ه اینطوره باید تند تند برم سونو؟ تا ببینم خونرسانی انجام میشه یا ...

خود دکتر تشخیص داد چون گفت وزنش کمه ماه اخر هر هفته میرفتم سونو داپلر ولی هفته ای 50 گرم وزن میگرفت . تو سونو که میگفتن مشکلی نیست . بعد از سزارین دکتر گفت جفتت اصلا خوب نبود خونرسانی نمیکرد . گفت بند ناف هم خیلی نازک بوده . 

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸
اها پس میشه با خوردن این چیزا ببرم بالا وزنشو.یکی میگف اینجوری خوبه وزنشو نبر بالا موقع زایمان خودت ...

بالاخره خیلی لاغرهم مشکلات خودشو داره بچه ضعیف میشه نگه داریش سخت میشه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2706