2737
2739
عنوان

34هفته ام سونو گف وزن جنین 1900 خیلی کمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 40 پست

واسه من ۳۵ هفته خیلی بیشتر بود . عزیزم تا میتونی پروتئیین و حبوبات مصرف کن . گوشت و اجیل خیلی خیلی خوبه . 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
خوب 2800 کمه که نرمال نیست که باید 3500 باشه    

نه عزيزم الان ميگن اولا وزن نرمال با توجه به فيزيك مادره 

بعد براي زايمان طبيعي بهترين وزن تا ٣كيلوعه 

و تو بيمارستان الان همه بچه ها زير سه كيلون چون قبل ٣٩ دنيا ميان همين مامان خانم ماام اگه تا ٤٠ هفته پر بچش دنيا نياد ميشه ٣١٠٠ ...٣٢٠٠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خود دکتر تشخیص داد چون گفت وزنش کمه ماه اخر هر هفته میرفتم سونو داپلر ولی هفته ای 50 گرم وزن میگرفت ...

بعد اون سونویی ک میرفتید چی بود؟ منظورم اسم خود سونوعه که براتون تو دفترچه نوشته میشه که منم هفته ای یبار برم برای همین خونرسانی 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
نی نی من ۳۱ هفته ۱۷۴۳بودگفت وزنش کمه رفتم سونوداپلر۳۳هفته ۲۱۸۰بوددکترسونوگراف گفت همه چی عالیه امروز ...

منم اينطوري شدم يه قرص كنترل أسيد معده بهم داد سيپروتين نميدونم چي... ولي خوب شدم دو ماه اخر مال فشار رحم رو معدس

2731

سلام عزیزم فشار خونتو حتما کنترل کن و ازمایش دفع پروتعین بده من بچم ۲ کیلو نیم دنیا امد الان ۱۵ روزه بهش میرسم وزنگیریش خوب بوده.....فشار خون باعث عدم خونرسانی ب جفت میشه و باعث میشه بچه وزنگیریش کم باشه.....برامن ک دلیلش اون بود

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
واسه من ۳۵ هفته خیلی بیشتر بود . عزیزم تا میتونی پروتئیین و حبوبات مصرف کن . گوشت و اجیل خیلی خیلی خ ...

اره میگم ازاین ب بعد ب زورم ک شده بخورم اینچیزارو غذارو که اشتها ندارم اجیل و این چیزارم ک شوهرم ادمی نیس ببره پول بده پسته بادوم  بخره طفلک بچم انگار با باد هوا تا الان وزن گرفته😩

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
سلام عزیزم فشار خونتو حتما کنترل کن و ازمایش دفع پروتعین بده من بچم ۲ کیلو نیم دنیا امد الان ۱۵ روزه ...

شایدم واسه من بخاطر همینه اخه خیلی فشارم میفته کلا سرگیجه دارم یه روزم که قرص اهن و نمیخورم دیگه کلا نمیتونم پاشم از جام یسره شربت شیرین درست میکنم تا سرگیجه ام خوب شه ولی اثر نمیکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2740
اره میگم ازاین ب بعد ب زورم ک شده بخورم اینچیزارو غذارو که اشتها ندارم اجیل و این چیزارم ک شوهرم ادم ...

عزیزم عیب نداره عدسی درست کن . آش درست کن . حبوباتم مثل گوشت میمونه. بچه ماه اخر جون میگیره . مال من تو دو هفته ی هو ۶۰۰ گرم اضاف  کرده بود . 

اصلا نگران وزنش نباش.

تا میتونی مایعات زیاد بخور . لبنیات بخور . ب پهلوی چپ دراز بکش ک خونرسانی بهتره 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
شایدم واسه من بخاطر همینه اخه خیلی فشارم میفته کلا سرگیجه دارم یه روزم که قرص اهن و نمیخورم دیگه کلا ...

دستو پاهات پف نکرده؟؟؟؟من دستو پاهام پف کرده بود صب از خواب بیدارشدنی سخت بود پامو بزارم زمین ....اگ اینطوری هسی ازمایش دفع پروتعین بده.....و این ک فشار من بالا بود....توام فشارتو بگیر شاید براتوام میره بالا چیز شیرینم میخوری بدتر میشه...

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
۲۹ هفتش چند بود؟؟؟

نمیدونم والا اون موقع رفتم دکتر اصن وزنشو نگف فقط گف زایمانت طبیعیه و بعدم گف نفر بعدددددد. اصن دکتره خیلی بداخلاق بود امروز رفتم بیمارستان واس همین سونو وزن. اینقد خوب بود دکترش ک فقط نیم ساعت داشت نگا میکد بچه رو بعدم اینقد خوب میگف این دماغشه این لبشه این پاشه اصن شوهرم اونور ذوق مرگ بوداا.واقعا خدا خی بده اینجور دکتر هارو. اینقد دقت میکرد ک صدا مریضارو درآورد ک چرا اینقد طول میکشه دو ساعته علافیم رفتم بیرون از اتاق دکتر 

همه چپ چپ نگام میکردن 😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2706