2733
2739

درصد پایین

اسپرم چند روز زنده هست

در آخرالزمان قلب مومن دردرون خود آب میشود زیرا منکرات را می بیندو قدرت جلوگیری و تغییر را ندارد مومن در آن میان با ترس راه میرود و اگر حرفی بزند او را میخورند و اگر ساکت باشد دق میکند . پیامبر اکرم (ص) . اللّهمَ عَجِّل لِولیکَ الفرَج

تخمکت کی هست؟!

من دو روز بعد از پاک شدنم بود! با اینکه تخمکم ۱۷ پریودم هست! حامله هستم😂

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه چیز ممکنه

بدن هرکس شرایط جداگانه ای داره و این موارد پیش میاد اما کم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2728

اگه طول دورت خیلی کوتاه باشه یا تخمکگذاری نامنظم داشته باشی بله

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ینی روز ۱۳ سیکل

دقیقا همون روزا روز تخمک گذاریه

بر فرض  دوره ۲۸ روزه باشه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738

اگه همیشه شش روزه پا بشین و کلا قاعدگیتون شش روز باشه امکانش خیلی خیلی کم هست ولی اگه کاملا پاک نشده باشین امکان نداره و حتی باعث نازایی هم میشه 

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   
اگه همیشه شش روزه پا بشین و کلا قاعدگیتون شش روز باشه امکانش خیلی خیلی کم هست ولی اگه کاملا پاک نشده ...

چی باعث نازایی میشه؟🤔

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
تخمکت کی هست؟! من دو روز بعد از پاک شدنم بود! با اینکه تخمکم ۱۷ پریودم هست! حامله هستم😂

ب تو دلیت بگو واسه منم دعا کنه مامان شم 

خدایا شکرت میشه واسه سالم بغل گرفتن تو دلیم صلوات بفرستین  
چی باعث نازایی میشه؟🤔

در زمان پریودی رابطه داشتن  اینو به دکتر بهم گفت و یه سری مشکلات دیگه کلا خیلی ضرر داره برای خانوما

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   
2706