2737
2734

باردارم هفته ۳۱

پارسال نینیمو از دست دادم پنج ماهگی

پسر کوچیک دارم ازم توجه میخاد

همسرم همش سرکاره و وقتاییم که هست طفلی فقط به کارا خونه میرسه 

شهر غریبم هیچکسو ندارم

عین این ۳۱هفته رو استراحت مطلق بودم دکترم گفته هرآن ممکنه زایمان کنم سرکلاژم هستم گفته این سه هفته پایان هشت ماهو دووم بیاری دیگه خطر رفع شده 

از ب بسم الله تا الان که همش انقباض دارم درد کشیدم 

دلم خیلییییییی گرفته😢😢😢

کسی هست من هروقت دلم گرفت بهش پیام بدم دوستم باشه 😢😢😢

خیلی شرایط سختی دارم کاملا ناامید از دنیا افسرده فکر خودکشی میزنه بسرم همش😢😢😢😢

یه راهی یه چیزی کسی نشونم بده تورو خدا 😢😢😢

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

هروقت دلت گرفت تگم کن بیام باهات حرف بزنم توکلت ب خداباش

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی سخته شرایطم بخدا دارم خفه میشم

تو این شرایطم صابخونه پول پیش میخاد بازم نداریم باید جابجا شیم😢😢

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

عزیزم‌منم استراحت و سرکلاژم ؛ بارداری اولمه 

منی که همش بیرون بودم‌الان چندماهه خونم ؛ افسرده شدم 😭😭😭این روزا هم که نمیگذره اصلا 😭😭😭

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
2738
کدو م شهری؟

تهران

عزیزم‌منم استراحت و سرکلاژم ؛ بارداری اولمه  منی که همش بیرون بودم‌الان چندماهه خونم ؛ افسرده ...

فاطمه شرایطت خوبه؟

من هربار یه درد جدید دارم 

چون اولیو سزارین شدم نباید انقباض بگیرم حتی روز زایمان ولی من دارم انقباض تنگی نفس گرفتم دیگه بدتر

الان بهترین فرصته برای خوندن قرآن بخون ختمش کن ان شاالله خیر بیاد پیش پات

خدا همیشه با ماست... برا تعجیل در ظهور یه صلوات میفرستی؛ممنون. خداوندا مهربان پروردگارم سپاس گذارم
فاطمه شرایطت خوبه؟ من هربار یه درد جدید دارم  چون اولیو سزارین شدم نباید انقباض بگیرم حتی روز ...

خوب که نه ؛ هر روز یه در جدید ؛ امپول پرولوتون میزنم واسه جلوگیری از سقط و انقباض

واسه انقباض دارو نمیخوری ؟؟؟؟

الان بهترین فرصته برای خوندن قرآن بخون ختمش کن ان شاالله خیر بیاد پیش پات

ختم دارم هم قرآن هم چله زیارت عاشورا 

میدونی من از پارسال اضطراب گرفتم اصلا آروم نمیشم دو دیقه خودمو آروم میکنم باز اضطراب میگیرتم

خوب که نه ؛ هر روز یه در جدید ؛ امپول پرولوتون میزنم واسه جلوگیری از سقط و انقباض واسه انقباض دارو ...

چرا منم نزدیک پونزده تا زدم هفتگی پنج تا دیگه باید بزنم بعدش دیگه بشم ۳۶دیگه لازم نیس

چرا منم نزدیک پونزده تا زدم هفتگی پنج تا دیگه باید بزنم بعدش دیگه بشم ۳۶دیگه لازم نیس

انشالله که بسلامتی طی میکنی عزیزم ؛ توکل کن بخدا هر چی خودش بخواد میشه انشالله بهترین ها رو واستون مقدر کنه ❤❤❤

2706