2733
2739
عنوان

دلم یک دوست می خواهد(استراحت مطلقیا)

| مشاهده متن کامل بحث + 994 بازدید | 113 پست
من یه سانتم منتها من درد دارم و انقباضاتمم شروع شده چون سزارینی هستم یه ذره خطرناکه اگر انقباضاتم زی ...

عزیزم چه خبراچطوری من تا۳۸هفته سه روزموندماآخرشم ۵سانت بودم خودم ترسیدم خونه بچه بیادرفتم خوابیدم کیسه روترکوندن زایمان کردم الانم گل دخترم پیشمه یاداون روزامون افتادم دلم برات تنگ شدالانم دخترم کولیکه پدرمودرآوردههههه😂😂😂😂

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
عزیزم چه خبراچطوری من تا۳۸هفته سه روزموندماآخرشم ۵سانت بودم خودم ترسیدم خونه بچه بیادرفتم خوابیدم کی ...

سلام عزیزم فدات

خداروشکر راحت شدیم واقعا خخخ

من ۲۶ شهریور هفته سی و شش اب کیسه یهو کم شد و اورژانسی عمل شدم پسرم مشکل گوارشی داشت یازده روز بستری شد الان خوبه خداروشکر پسر منم کمی کولیک داره ولی شدید نیس البته رفلاکسم داره ولی در کل میشه گف بچه آرومیه 

اسمش رو یگذاشتی راسی؟

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم فدات خداروشکر راحت شدیم واقعا خخخ من ۲۶ شهریور هفته سی و شش اب کیسه یهو کم شد و اورژانس ...

اسمش الیناس یعنی ازاستراحت مطلق بدترپدرم درومده ها

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

تسم پسرتوچیه

2742

اسم پسرتوچیه

پسربزرگت حسودی نمیکنه؟مال من خیلی بدمیکنه

اسمش الیناس یعنی ازاستراحت مطلق بدترپدرم درومده ها

نامدار باشه پسر من نیکداد 

حسادت رو که همه دارن 

منتها من و شوهرم خیلیییی تلاش میکنیم و به حداقل رسوندیمش پسرم بیشتر رو شوهرم حساسه تا من خخخ ولی خب چون مدرسه هم میره نصف روز رو راحتم از اونورم میاد خستس و مشغول مشقاشه البته من زیادم از زبون نینی باهاش حرف میزنم اونم درمورد مباحثی که میدونم مورد علاقه اونه همینم باعث شده بهش علاقمند بشه مثلا امروز میگف مامان ظهر اومدی دنبالم حتماااا داداشمم بیاریا دوستام ببیننش با این حرفش حدس زدم لابد دوسش داره که پیش دوستاش درموردش گفته

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
نامدار باشه پسر من نیکداد  حسادت رو که همه دارن  منتها من و شوهرم خیلیییی تلاش میکنیم و ...

من چون کوچیکه خیلی گریه میکنه نمیتونم گاهی کم میارموعصبی میشم ولی تلاش خودمودارم میکنم باورکن من استراحت مطلقم ازاین روزام راحت تربودولی بازم خداروهزاربارشکر

2740
من چون کوچیکه خیلی گریه میکنه نمیتونم گاهی کم میارموعصبی میشم ولی تلاش خودمودارم میکنم باورکن من است ...

آره خب ولی باید صبوری کرد دیگه 

نه من به هیچ عنوان دوس ندارم حتی یک ثانیه هم برگردم به روزای استراحت مطلقیم