2737
2734
عنوان

اونایی که طلاق عاطفی گرفتن

1123 بازدید | 55 پست

شماهایی که طلاق عاطفی گرفتین با هم حرف هم میزنید؟ مهمونی‌ها رو چیکار میکنید؟ خونه خانوادتون میرید با شوهرتون؟ اطرافیانتون نمیگن چرا اینجورید؟

مهموني ميريم 

حرفم ميزنيم

تمام كاراي ك مربوط بهمو انجام ميديم

ولي فقط رابطه نداريم و اون عشق و محبت عمقي ديگه بينمون نيس

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
مهموني ميريم  حرفم ميزنيم تمام كاراي ك مربوط بهمو انجام ميديم ولي فقط رابطه نداريم و اون عشق ...

پس کجا تخلیه عاطفی میشن؟

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما تصمیم گرفتیم اصلا با هم دیگه حرف نزنیم. 

دوس دارم خونه خانوادش نرم ولی نرم زنگ میزنن چرا نیومدی، آدمای خوبی هستن بر خلاف خودش، زنگ بزنن شرمنده میشم.

خانوادمم دورن، فک نکنم دیگه ببرتم. خیلی دلم طلاق میخواد ولی با بچه‌ها نشدنیه.

یکیو میشناسم یه سال طلاق عاطفی داشتن سر یه سفره باهم غذا میخوردن خانومه از آقاهه پول تو جیبی میگرف مهمونی هم میرفتن فقط کنار هم نمیهابیدن حرفاشونم درحد واجب بودن بود

الان دیگه طلاق گرفتن ولی چون محل کارشون یکیع خیلی عادی با هم حرف میزنن آدم شک میکنه جداشده باشن

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2740
ما تصمیم گرفتیم اصلا با هم دیگه حرف نزنیم.  دوس دارم خونه خانوادش نرم ولی نرم زنگ میزنن چرا نی ...

چرا اين تصميمو گرفتين؟؟

چرا اين تصميمو گرفتين؟؟

هیچ رابطه جنسی ندارید؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
یکیو میشناسم یه سال طلاق عاطفی داشتن سر یه سفره باهم غذا میخوردن خانومه از آقاهه پول تو جیبی میگرف م ...

اين منو شوهرميم دقيقا روابطمون همينحوريه الان

هيييييييچ

شوهرت چکار میکنه؟خیانت؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.