2737
2739
عنوان

شوهر قدرنشناس و بی منطق،،

| مشاهده متن کامل بحث + 1038 بازدید | 55 پست
خرج زایمان و بیمارستانمم خودم دادم ،، انقدر من .....م

بلانسبتت.حقوقتو تمام و کمال خرج خودت کن.هیچی هم برا خونه نخر وقنی ببینه چیزی نیست مجبوره خرج کنه

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو جمع نکنم که همش رو به باد میدی . مردا خیلز سرشون به خرج نیست جو گیر هم مبشن مخصوصا سر خانوادشون

همشو باباش یادش میده،، هی میگه زنت پول داره توقع دارن من پول تو جیبیشونم بدم،،، هی میگن زرنگه پولاشو برای خودش جمع میکنه،، ذهنیشو خراب کردن

چه جوری سیاست داشته باشم که انقدم ازم ناراحت نسه و منم و تویی پیش نیاد

بگو من واسه این پولا تو اون شرایط زحمت کشیدم و نمیتونم بدم

میخوام خرج خودمو بچم کنم

اصلن از موضعت کوتا نیا

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍
2728
عزیزم زیادی از خود گذشتگی کردی ولی کار خوبی کروی خونرو به نام خودت کردی. اصلا پولتو نده نهایت میخواد ...

آره قهر که میکنه ولی آخه انقدر آدم پر رو،،، هی میگه تو میخوای منو کوچک کنی ،،، تو داری خودت برو قرض بده

بگو من واسه این پولا تو اون شرایط زحمت کشیدم و نمیتونم بدم میخوام خرج خودمو بچم کنم اصلن از موضعت ...

نه کوتاه نمیام ولی انقدر امروز گریمو درآورد که نتونستم به بچم شیر بدم ،، هرچی دلش خواست گفت،، من چه جوری با سیاست باشم ،،، آخه بخاطر همین دو زار از من سرد شده فکر میکنه مت دو رو هستم

نه کوتاه نمیام ولی انقدر امروز گریمو درآورد که نتونستم به بچم شیر بدم ،، هرچی دلش خواست گفت،، من چه ...

جسارتا چقده پول؟!

البته اگه دوس داشتی بگو

2738
۵۰ میلیون

اوووو کم نیست

ندیاااااااا

فقط دعوا مرافه نکن جدی پای حرفت باش

خواهری،برادره نگفته پولو بعد چن وقت بر میگردونه؟!

یا از اوناییه که اذیت میکنه؟!

اگه اذیت میکنه نده

وای اگه فک میکنی ک زود پسش میده یه تصمیم بگیر

2706