2737
2734
عنوان

شوهر قدرنشناس و بی منطق،،

| مشاهده متن کامل بحث + 1038 بازدید | 55 پست
شوهرم عقده ایی شده ،، ۵ سال ازدواج کردم از روز اول سرکار میرفتم ،، اون یه مغازه داشت که آخرسرم انقد ...

چه پررو

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
خب یه متر کمتر زمین بگیره. یا کمی تخفیف بگیره. چقدر این مردها گشنه میشن وقتی دست یه زن پول می بینن ...

خیلی میخوام برای بچه صندلی ماشین بخرم میگه خودت داری ،، هرچی میخوام بخرم میگه خودت داری،، تا این پولو از چنگ من در نیاره ول کن نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش یه راهی پیدا کنی و کوتاه نیای اصلا تنها وقتی پولت رو جایی میدی که چیزی به نامت بشه وگرنه اصلا

میخواستم ماشین بخرم یه کم پولم کم بود،، همش میگه برو از بابات بگیر،،، ‌گفت من ۱ تومنم نمیتونم کمکت کنم،، حالا برا برادرش داره خودشو میکشه

2728
پولتو بدی میزنمت😠😠😠😠😠 خب بره از خانواده زنش بگیره یا مادرشوهر پدرشوهرت بهش بدن تو با اون وضعت ...

گفتم نمیدم ولی نپیدونی چه حرفایی زد،، میخوام بدونم چه جوری باید با سیاست رفتار کنم که انقدر منم تویی نباشه

گفتم نمیدم ولی نپیدونی چه حرفایی زد،، میخوام بدونم چه جوری باید با سیاست رفتار کنم که انقدر منم تویی ...

برو یکم طلا بخر باقیش هم بریز توی حساب دیگه بگو همش رو طلا خریدم

ممنونم خداجون
گفتم نمیدم ولی نپیدونی چه حرفایی زد،، میخوام بدونم چه جوری باید با سیاست رفتار کنم که انقدر منم تویی ...

هرچی گفت تو بگو نمیدم خودشم کشت بگو نمیییییدم

اشتباهت این بود از اول خودت همه خرجا رو کردی مثلا میگفتی فلان چیزو تو بخر اگه یه چیز خودت برا خونه گرفتی میگفتی دوتا وسیله هم اون بگیره خودت از اول رو دادی خواهرم

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
2740
عقده ایی پولیم که واسه خرجی خونه میداد ازم گرفت ،، گفتم خودم خرج میکنم ،، انصافا خوبم خرج میکنه،، ول ...

بگو جمع نکنم که همش رو به باد میدی . مردا خیلز سرشون به خرج نیست جو گیر هم مبشن مخصوصا سر خانوادشون

ممنونم خداجون
میخواستم ماشین بخرم یه کم پولم کم بود،، همش میگه برو از بابات بگیر،،، ‌گفت من ۱ تومنم نمیتونم ک ...

این که هست همشون اینطورین

راهش اینه که یه چیزی با پولت بخری که نباشه حتی شده مقداری از بابات قرض بگیر

کلا مرد ها اگه خانمشون پول داشته باشه نمیتونن تحمل کنن باید خرج کنن

2706