2733
2739
خالم صندوق قرعه کشی ماهانه داره منم یک حساب پیشش دارم۱۰میلیونه امسال سال سومه هنوز ک خبری نیست ماهم خیلی لازم داریم خالم میگه بیشتر واس همین پولدارا درمیاد ک میبرن واس خودشون طلا بخرن من میخوام این ماه حتما واس من دربیاد خیلی لازممه اگه دعای خیلی جرب سراغ دارید واس رسیدن سریع به حاجت بگید ممنون
اول خدا بعد بچهام بعدبچهام بعدبچهام بعدمادرم

صبر بهترین راه هست

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

کلا قرعه کشی هایاینجوری که چند سال طول بکشه ضرره چون تو کشور ما تورم لحظه تیه و ۱۰ تومن سه سال پیش کجا و ۱۰ تومن الان کجا

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلا قرعه کشی هایاینجوری که چند سال طول بکشه ضرره چون تو کشور ما تورم لحظه تیه و ۱۰ تومن سه سال پیش ک ...

شانسه دیگه یهو گرونی شد اگه نه۳سال پیش۱۰تومن خیلی ارزشش بیشتربود واس ماشدیم عین بچه هایی ک پول توقلک میندازن بعدشم الان ک مردم تا ی چیزی میخرن ک بعدش گرون بشه فرداش ارزون میشه باز همین ک اونوتو ارزونی میفروشن فرداش گرون میشه 

کلا قرعه کشی هایاینجوری که چند سال طول بکشه ضرره چون تو کشور ما تورم لحظه تیه و ۱۰ تومن سه سال پیش ک ...

به نظر شما با ماهی ۲۰۰هزارتومن ما چجوری میتونیم بیشتر سودکنیم واس همین قرعه کشی هم باید خداروشکرکنیم ماهی۲۰۰هزارتومن ک چیزی نیست بذاریم توبورس تا ی شبه پولداربشیم؟خنده داره بخدا خودم خندم گرفته واس ما بی پولا اوضا همینه ازین بهتر نمیشه

2740
به نظر شما با ماهی ۲۰۰هزارتومن ما چجوری میتونیم بیشتر سودکنیم واس همین قرعه کشی هم باید خداروشکرکنیم ...

من تو بورس سهام های اولیه رو می خرم تقریبا ماهی یکی دو تا سهام اولیه هست.

مثلا سیمرغ سه برابر شد

درهاور ۳برابر شد

امروز هجرت  عرضه اولیه بود

همه هم تو همون محدوده ۲۰۰ بود

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
شانسه دیگه یهو گرونی شد اگه نه۳سال پیش۱۰تومن خیلی ارزشش بیشتربود واس ماشدیم عین بچه هایی ک پول توقلک ...

سلام عزیزم امضامو بخون و صلوات یا خیرات نذر کن برای شهید هادی و شهید سامانلو 

و آقا امام زمان 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی