2737
2739
عنوان

بچه ده ماهه میزنه گوشش چرا؟

168 بازدید | 26 پست

سلام خانم خوشکلا خواهرزادم ده ماهشه گاهی اوقات با دست خودش میزنه بالاتر از گوشش نمیدونیم مشکل کجاس 

کسی تجربه ای داشته؟؟

من به کارما اعتقاد دارم و منتظر جواب کارهای خوبم هستم👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

زیاد گیر نمیدید بهش ؟یا زیاد حرف نمیزنید؟؟😂

شاید گوشش عفونت داره درد میکنه شایدم بازی میکنه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

گوش درد هست معمولا ببرید دکتر ببینه شاید ملتهب شده

گوش رو جدی بگیرین بچه زبون نداره که بگه من فلان جام درد میکنه 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2740

بستگی داره که چه وقتهایی این کارو میکنه. یه وقتایی عصبانی میشه و چون کسی متوجه خواستش نمیشه این کارو میکنه؟ یا نه، همینطوری یهو این کارو انجام میده؟ اگر یهو انجام میده احتمالا درد داره، یا یه مشکلی هست، حتما ببریدش دکتر. ولی اگر برای رسیدن به خواستش این کارو میکنه دستاشو بگیرید و نذارید خودشو بزنه و آروم باهاش حرف بزنید.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

عفونت نداره 

آخه دختر منم چند ماهش بود همش میزد به گوشش یا گوشش می‌کشید تا یکی بهم گفت احتمالا عفونت داره  تا نوبت گرفتم  که ببرمش دکتر یهو آب زرد و خونی ریخت بیرون از گوشش که دکتر گفت یا  پرده گوشش سوراخ شده یا گفت پاره شده یادم نیست ولی گفت خودش ترمیم میشه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
زیاد گیر نمیدید بهش ؟یا زیاد حرف نمیزنید؟؟😂 شاید گوشش عفونت داره درد میکنه شایدم بازی میکنه

ن گیر نمیدیم اتفاقا اولین نوه امونه خیلی عزیزه🤩

من به کارما اعتقاد دارم و منتظر جواب کارهای خوبم هستم👌
2706