2737
2739
عنوان

دیروز دوست دختر برادرشوهرم هوس کباب کرده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 2586 بازدید | 117 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هميشه همينه زندايي منم وضعشون اوكي نبود الان كه با داييم ازدواج كرده خودشو خفه كرده كه من فلان منطق ...

ربطی نداره هاا که وضعشون خونه ی پدرشون چطوری بوده باشه. آدم باید چشم و دل سیر باشه. که اینا نیستن. من خیلی خیلی پولدارم دیدم که اصلاً چشم و دل سیر نیست. دختر دایی خودم. خیلی خیلی پولداره. برج باغ میشینه. شوهرش تو پول غلت میزنه. ولی انقد پز میده و پولکیه که خدا میدونه. دایی ام هم خیلی پولدار بودن. 

آینده حتما" زیباست.🥰
2731
هیچ اشکالی نداره قصدشونم ازدواجه خاستگاری رفتیم پدره کلی شرط گذاشت پدرشوهرمنم گفت پاشید بریم

باباش میدونه اونوقت این میاد خونه ی پدرشوهرت؟

آینده حتما" زیباست.🥰
نه خودشونم میگن باباهه نمیذاره بیاد بیرون 

وای دختره چقدر کار بدی میکنه. پدرشوهرتم نباید بذاره بیاد. میگم نکنه میخوان حامله اش کنن؟ یا خودش همچین قصدی داره که باباش کوتاه بیاد؟  

آینده حتما" زیباست.🥰
وای دختره چقدر کار بدی میکنه. پدرشوهرتم نباید بذاره بیاد. میگم نکنه میخوان حامله اش کنن؟ یا خودش همچ ...

نه فکر نکنم پدرشوهرم ادمی نیست که بگه بیا خونمون مطمئنا برادرشوهرم و مادرشوهرم راضیش کردن

حالا دیروز که بحث صحبت مجدد با پدرش بود پدرشوهرم هی برگشت گفت شخصیت و فرهنگ من با پدرش نمیخوره من و اون نمیتونیم حرف همو بفهمیم (منظورش این بود که پدر دختره فرهنگش پایینه) اومدیم خنه به شوهرم گفتم الان کار پریسا گیره هیچی نمیگه فردا انتقام همه این حرفا رو میگیره ها زشته بابات اینجوری حرف میزنه

2740
نه فکر نکنم پدرشوهرم ادمی نیست که بگه بیا خونمون مطمئنا برادرشوهرم و مادرشوهرم راضیش کردن حالا دیرو ...

وای جلوش گفت؟ آره بابا آدم این حرفا رو فراموش نمیکنه. خب تقصیر پریسا است دیگه. باباش رو کوچیک میکنه. البته من کلاً اعتقادم اینه که آدم از 18 سال به اونور خودش مختاره هر تصمیمی میخواد برای زندگیش بگیره. ولی خب با فرهنگ ما این عواقب هم هست دیگه. خودش تصمیمشو گرفته ولی با توجه به قانون به رضایت پدرش هم شرطه. حالا این اینطوری میکنه در واقع دهن کجیه به پدرش. چی بگم والا.

آینده حتما" زیباست.🥰
الکییییییییییی اگه شانس من  بود مادرش اتاقو اتیش میزد

خودم اونجا بودم دیدم

من خودم آدم خجالتی هستم بارها شده چیزی رو میل نداشتم مادرشوهرم یا پدرشوهرم اصرار کرده بزور خوردم

دیروز مادرشوهرم سوپ هم گذاشته بود بعد سرسفره هی به دختره گفت سوپ بخور دختره یه نگاه چندثانیه ای به مادرشوهرم کرد بعدش گفت یه قاشق میچشم خیلی راحت نخورد اخلاقشو دوست دارم

خودم اونجا بودم دیدم من خودم آدم خجالتی هستم بارها شده چیزی رو میل نداشتم مادرشوهرم یا پدرشوهرم اصر ...

من اسم مادر دوست پسرم میاد میترسم چه برسه به اینکه برم خونشون😂

وای جلوش گفت؟ آره بابا آدم این حرفا رو فراموش نمیکنه. خب تقصیر پریسا است دیگه. باباش رو کوچیک میکنه. ...

الان هیچی نمیگه ولی بعد از عقد مطمئنا به کسی اجازه نمیده راجع به پدرش بد حرف بزنه

من اسم مادر دوست پسرم میاد میترسم چه برسه به اینکه برم خونشون😂

همه مثل هم نیستن که

این سه ماه بود دوست بودن اومد عروسی من دقیقا میز کنار سن نشست (یعنی میز خانواده نزدیک داماد)

خیلی دختر راحتیه همه مراسمای فامیل مادرشوهرم میره

مراسم یکی از فامیلا بود مختلط با مادرش دعوت کردن که بتونه بیاد نشسته بودن هی سرشو میذاشت رو شونه برادرشوهرم هی جیم میشدن میرفتن باغ خیلی راحتن کلا

2706