2733
2734
عنوان

استفاده از مکمل لیدی میل در دوران بارداری و شیردهی

| مشاهده متن کامل بحث + 196355 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان اگه برای وزن گیری بچه میخواید بخورید تو دوران بارداری برید سراغ چیزای طبیعی مثلا :کباب کوبیده البته خودتون درست کنید،دلستر،بستنی سنتی،خوراک عدس

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  
2728

من وزنم تو ویار ۸ کیلو کم شده و تا حالا هیچچچچ اضافه نکردم دکتر میخواد پودر بده بهم

لیدی میل چاق میکنه منو؟؟؟؟

تو رو خدا بگید میخوام تپل شم و وزن سابقم و بگیرم😢🙏🙏🙏🙏🙏

🌸بر چهره دلربای مهدی(ع)صلوات😍🌸🙏
منم استفاده میکنم‌و تا حالا عوارضی که توی این تاپیک قید شده رو احساس نکردم.مثل همیشگی بودم.منم به دل ...

عزیزم عوارض داروها روی اوناقیدشده وخیلی از عوارض همون اول مشخص نمیشه به مرور آسیب میزنه مثل گوجه‌فرنگی که تراریخته است سمش رقیق شده و بعداز ۱۰سال فرد به سرطان مبتلامیشه

همیشه ۱۸ساله هستم  

من بعد از سالها از زمان ایجاد این تاپیک نظرمو میگم شاید به درد کسی بخوره

خیلی از نوزادها حساسیت خیلی جزئی به پروتئین گاوی دارن که با خوردن لبنیات معمولی توسط مادر هیچ مشکلی پیدا نمیکنن اما به محض خوردن لیدی میل حساسیت خودشو نشون میده

من به توصیه یکی از دکترهای داروساز در حالی که مقدار شیرم هم مشکل خاصی نداشت یه دوره کوتاه لیدی میل خوردم و این باعث شد بچم حساسیت نشون بده و اسهال گرفت و توی مدفوعش خون دیده شد و به همین دلیل مجبور شدم رژیم سفت و سختی بگیرم که شامل حذف همه لبنیات و محصولات گاوی و گوسفندی و سویا و همه مغزیجات میشه

حالا خودتون میدونید که لیدی میل استفاده کنید یا نه

2738
عزیزم عوارض داروها روی اوناقیدشده وخیلی از عوارض همون اول مشخص نمیشه به مرور آسیب میزنه مثل گوجه‌فرن ...

عزیزم اینی که شما میگی مصرف مدام و همیشگیه.نه برای یه مدت یک یا دوماهه. ضمناً دارویی که تحت نظر پزشکای بلژیک یا اروپا هستش کاملاً بررسی شده و عوارضش که ممکنه پروتئین گاوی باشه که اسهال میاره(البته در بعضی افراد حساسیت رو بروز میده) . و تحت نظر پزشک و با مشاوره پزشک به بارداران توصیه میشه. و در مورد گوجه فرنکی بگم که خودِ گوجه فرنگی حاوی آنتی اکسیدان(ضد سرطان) هستش. کمی مطالعه کنیم و بعد نظر رو عنوان کنیم🌼🌼🌸🌺🌺

عزیزم اینی که شما میگی مصرف مدام و همیشگیه.نه برای یه مدت یک یا دوماهه. ضمناً دارویی که تحت نظر پزشک ...

مردم ما سالهاست که گوجه‌فرنگی رو هم زمستان خوردن وهم تابستان حالا سوال اینجا س چرا بیماران قلبی مون بیشتر از قبل شدن

گوجه فرنگی ،نخود فرنگی،ذرت مکزیکی......همه تراریخته هستن

همیشه ۱۸ساله هستم  

منم سه ماه اخر بارداری لیدی میل خوردم بچم توپولی بدنیا اومد و وزن گیریش خوب بود تا ماه اولم میخوردم برا افزایش شیر .  اما متاسفانه آلرژی شدید بروز داد در بچم طوریکه اصلا دکتر شیر خودمو ممنوع کرد و چون خیلی ترسو بودم و انواع ازمایش رو از بچم گرفتم که بفهمم چرا اینطور شده چون سابقه همچین چیزی تو فامیل و خانواده نداشتیم . اخر سر یه فوق تخصص گوارش اطفال با بررسی نحوه تغذیه بارداریم به این نتیجه رسید ک لیدی میل  یکی از دلایل الرژی بچم میتونه باشه 

متاسفانه برامن ک نتیجه خوبی نداشت . انشالله تو خانمای دیگه این عوارض پیش نیاد 

چون سیستم بدن افراد باهم فرق داره ممکنه برا من بد بوده برا یکی دیگه خوب باشه 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
من بعد از سالها از زمان ایجاد این تاپیک نظرمو میگم شاید به درد کسی بخوره خیلی از نوزادها حساسیت خیل ...

بله برا منم باعث شد بچم تا الان ک دوسالشه شیر مخصوص الرژیک بخوره . طفلی از شیر خودم محروم شد

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
2706