2733
2739
سلام
من اطلاعات بسیار خوبی از مکمل ها و غذای مورد نیاز مادر به ویژه لیدی میل در اختیار دارم
میخوام ببینم اگر کسی از این مکمل برای عدم چاقی مفرط و رفع نیازهای بارداری در زمان بارداری و افزایش شیر و وزن گیری نوزاد در زمان شیردهی استفاده کرده نتایج استفاده از این مکملو اعلام کنه. با تشکر و سپاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نیکی جون من واسه زمان بارداریم استفاده می کردم خواهرم تو آلمان ازش استفاده می کرد خیلی راضی بود
الانم که شیر میدم خیلی خوبه و استفادش می کنم
دکترم میگه نیازی به غذای اضافه نیست واسه بچه
به غیر از طعم توت فرنگی و کاکائو طعم دیگه ای هم داره؟؟؟؟
2738
کلا مکمل لیدی میل تمامی نیازهای مادر رو به واسطه جنین و نوزاد برطرف می کنه

طبق تحقیقی که انجام دادم ومقالاتی که خوندم میزان کالری، پروتئین، مواد معدنی... مورد نیاز جنین در دوران بارداری که مادر بواسطه خوردن غذای اضافی باید تامین کنه رو این مکمل داره و اصلا نیازی به خوردن غذای اضافه نیست پس چاقی هم مترتب نیست

من کسایی رو میشناسم که در دوران شیردهی هم لیدی میلو مصرف می کنن و به جز شیر و مکمل، هیچ غذای اضافه دیگه ای رو نمی خورن و وزنشونو کنترل کردن

پیشنهاد من اینه که پس از بارداری از ماه دوم به بعد همون غذاهای معمولی رو مادر بخوره و کم کم لیدی میلو مصرف کنه

به دلیل مواد اصلی و مهمی از قبیل آهن و اسید فولیک و پروتئین و... که داره حتی نیازی به مصرف قرص آهن و اسید فولیک و... نیست، همه موادی که استفاده شده تو این مکمل، سنتتیک نیست و مواد طبیعیه

من اطلاع دارم لیدی میل ساخت شرکت فاسبل تو بلژیکه
2706