2737
2739
شازده کوچولو دا اشعار فروغ

اسم فروغ فرخزاد عزیز اولین بار هست که میاد:

من از نهایت تاریکی و از نهایت شب حرف می زنم؛ اگر به خانه من آمدی برای من ای مهربان چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم”

کوچه خوشبخت زندگی نصیب شما باشه خواهرم!

اسم فروغ فرخزاد عزیز اولین بار هست که میاد: من از نهایت تاریکی و از نهایت شب حرف می زنم؛ اگر به خان ...

دمت گرم استارتر چطوری وقت میکنی اینقدر کتاب بخونی و اینکه چه خوب همه رو هم یادته ماشالله ،من خیلی زود فراموش میکنم ،چرا🤔

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین بار هست که نام عالم بزرگ و بی نظیر دنیای تشیع، علامه عبدالحسین امینی، در این تاپیک میاد. فکر ک ...

🌹🌹🌹❤❤❤❤❤

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

استخوان های دوست داشتنی جالب بود یه مدت فکرم مشغولش بود 

دالان بهشت هم تو نوجوانی خوندم یه مدتی تو حال و هواش بودم 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2728
دمت گرم استارتر چطوری وقت میکنی اینقدر کتاب بخونی و اینکه چه خوب همه رو هم یادته ماشالله ،من خیلی زو ...

فدای شما بشم عزیزم!

نظر لطفتونه بیشتر برمیگرده به مطالعات تا 20 سالگی، مگر نه الان که با درس و 2 تا بچه و زندگی وقتم کمتره!

اون یادموندن هم دلیل داره، میگن خدا وقتی به کسی چیزی میده، در مقابل چیزی هم ازش میگیره، به من هیچی نداده، فقط یه حافظه دارم که هیچی ازش بیرون نمیره  البته خیلی وقتها باعث دردسره!

زنده باشید ان شاءالله

اگه یادداشت بردارید یا کد بزارید، یادتون میمونه!

فدای شما بشم عزیزم! نظر لطفتونه بیشتر برمیگرده به مطالعات تا 20 سالگی، مگر نه الان که با درس و 2 تا ...

خدا سلامتی بده هم به خودت هم به خانوادت تاپیکت عالی بود ، همیشه ناراحتم به خاطر عضویت تو سایت و وقت گذروندن اینجا مگر زمانهایی که با تاپیک های خوبی مثل تاپیک شما روبه رو شم ❤️❤️

فیلم بسیار قشنگی هم از روی کتاب استخوان های دوست داشتنی ساخته شده!

ندیدم فیلمش ، همیشه اول کتاب رو میخونم بعد فیلمش رو ولی رووم (اتاق)رو که کتابش رو خیلی هم تعریف میکنند اول فیلمشرو دیدم دیگه حوصلم نگرفت کتابش رو بخونم 😔

2738
خدا سلامتی بده هم به خودت هم به خانوادت تاپیکت عالی بود ، همیشه ناراحتم به خاطر عضویت تو سایت و وقت ...

یه سوال دیگه البته ببخشیدا اذیتت دارم میکنم ،دیدم تاپیک زبان هم دارید میخواستم بپرسم رمانهای خارجی رو زبا اصلی میخونید یا ترجمه شون رو؟

یه سوال دیگه البته ببخشیدا اذیتت دارم میکنم ،دیدم تاپیک زبان هم دارید میخواستم بپرسم رمانهای خارجی ر ...

خواهش میکنم عزیزم باعث افتخاره

ترجیحم هست به هر دو زبان بخونم- رشتم ترجمه است خوب

اما خیلی وقتها نمیشه و بعضاً مجبورم دست به انتخاب بزنم بین فارسی یا انگلیسی

عزیزم چند تا کتاب خوبم به من معرفی کن، تازه میخوام شروع کنم به کتاب خوندن، کتابایی که دیدم رو نسبت ب ...

عزیز دلم تصمیمتون خیلی عالیه!

فقطخیلی کلی گفتید، ژانر یا موضوع خاصی در نظر دارید؟

خواهش میکنم عزیزم باعث افتخاره ترجیحم هست به هر دو زبان بخونم- رشتم ترجمه است خوب اما خیلی وقتها ن ...

همسر من هم تحصیلاتش مترجمی هست خیلی اصرار به خوندن زبان اصلی داره برا همین کندتر پیش میره و همیشه از دست خودش کلی حرص میخوره تا یه کتاب رو تموم کنه هر چی هم میگم ترجمه بخون میگه لذت خوندن زبان اصلی خیلی خیلی بیشتر از ترجمه ست

2706