2733
2739
سلام عزیزم خوبید میشه کتاب هایی که تو زندگی تون تاثیر گذار بودن رو معرفی کنید؟ترجیحا روانشناسی

سلام گلم 

من در زمینه روانشناسی زیاد کتاب نخوندم

اما یه کتاب فوق العاده خوندم به تام از حال بد به حال خوب

بی نظیره این کتاب

گلم تو تاپیکات متوجه شدم اهل مطالعه هستی میشه یه کتاب به من معرفی کنی در  زمینه این مشکلم که الان میگم من کارمندم تو محل کارم آروم و بی زبونم اصلا تو جلسات خیلی وقتا بلد نبودم حرف بزنم یا چیزی بگم با اینکه پست بالایی دارم و دانشگاه خوب درس خوندم  همکارام بخصوص خانما خیلییی بهم بی احترامی میکنن من به اصول اخلاقی پایبندم سعی میکردم غیبتشون رو نکنم ولی مثلا یکی از خانما می نشست پیش آقایون و پشتم حرف میزد که فلانی میره نماز ارباب رجوعاش میمونن وفلان خیلی پشتم حرف میزدن و من  صدا شون رو میشنیدم اما جوابشون رو نمیدادم دوست دارم مطالعه ایی کنم که یاد بگیرم مهارت کلامیم بالا بره تو جمع حرف بزنم چون دیدم وقتی کسی سر زبون داشته باشه بهش احترام میزارن و میترسن باهاش تو بحث وارد بشن اما من هرچی بهم میگفتن سکوت میکردم

من خیلی زود به آرزوم میرسم😍 خدایا ممنونم که یه همسر فوق العاده نصیبم میکنی من با همسرم جشن میگیرم 😍خدایا شکرررررررت که من و همسرم اینقدر خوشحالیم از داشتن هم به لطف کرمت یا وصال و یا رئوف انرژی جذبه برای ازدواج سریع و موفق برام دعا کن دوستم ان شالله بهترش تو زندگیت بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر من به پیشنهاد یکی از کاربران کتاب چگونه با هر کی صحبت کنیم نوشته لیل لوندز رو خریدم نزدیکه ت ...

سلام عزیز دلم

خوبی؟؟

کتاب خوبیه اما برای ایران نوشته نشده و این مشکل بزرگیه

2731
گلم تو تاپیکات متوجه شدم اهل مطالعه هستی میشه یه کتاب به من معرفی کنی در  زمینه این مشکلم که ال ...

عزیزم چند تا نکته عرض میکنم

1- اگر مشاور خوبی دسترسی دارید حتماً مراجعه کنید - تأکید میکنم مشاور خوب نه کسی که دنبال پول باشه

2- فن بیان یک مهارت هست  و از تمرین به دست میاد، شما باید تمرین کنید و خودتون را در موقعیت های فرضی قرار بدینگ

3- یادتون نره به قطاری که حرکت میکنه سنگ میزنن و نه برعکس، آن چه همکاران شما میگن به خاطر حسادت هستش

4- افتخار بکنید که نماز میخونید، البته یادتون باشه که آیت الله فاضل لنکرانی میگفت: " من 50 سال درس اسلام خواندن، بگذار خاصه اش را بگویم: واجباتت را انجام بده بقیه اش کار مردم را راه بینداز، آن دنیات تضمین است"

التماس دعا گلم

عزیزم چند تا نکته عرض میکنم 1- اگر مشاور خوبی دسترسی دارید حتماً مراجعه کنید - تأکید میکنم مشاور خو ...

مرسی گلم این همکارم مشکلش نماز من نیست بهونشه که غر بزنه تو ادارات برای نماز وقت میدن کلا وقتی میومدم سلام میکردم جوابمو نمیده یا میاد تو واحد بهم سلام نمیکنه من خودم رو هم مقصر میدونم بخاطر بی زبونیم

من خیلی زود به آرزوم میرسم😍 خدایا ممنونم که یه همسر فوق العاده نصیبم میکنی من با همسرم جشن میگیرم 😍خدایا شکرررررررت که من و همسرم اینقدر خوشحالیم از داشتن هم به لطف کرمت یا وصال و یا رئوف انرژی جذبه برای ازدواج سریع و موفق برام دعا کن دوستم ان شالله بهترش تو زندگیت بیاد
2740
مرسی گلم این همکارم مشکلش نماز من نیست بهونشه که غر بزنه تو ادارات برای نماز وقت میدن کلا وقتی میومد ...

من دورت بگردم میدونم گلم

دنبال بهانه است

سعی کن پیشرفت کنی با پیشرفت تو اون پی به بی فایده بودن اذیتهاش میبره

ترجمه فارسی قرآن

آیین زندگی دیل کارنگی

۱۰۱ درس زندگی.. رابین شارما

اثر مرکب فوق العاده بود

بهترین خودت باشد دختر از هالیس

انسان در جستجوی معنا

سه شنبه ها با موری از میچ آلبوم 

و حکایت دولت و فرزانگی مارک فیشر

سلام معصومه جون.من یه بچه کنکوری دارم.میخواستم براش کتاب انگیزشی خوب تهیه کنم.شما نظرتون چی هست.کلا دیدتون رو به کتاب‌های روانشناسی و موفقیت اگه ممکنه میخوام بدونم.یه پسر نوجوون هم دارم.برا اون هم کتاب خوب چه انگیزشی چه غیره چی پیشنهاد میدین.خیلی لطف میکنین اگه جواب بدین.