2737
2734
عنوان

توروخدا اگه چیزی درمورد مسمومیت بارداری میدونین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 118 بازدید | 30 پست
من فشارم نرماله فقط ورم پاهام و دست راستم داره کلافم میکنه کفشام همه تنگ شدن وزنمم داره خیلی زیاد می ...

من 23کیلو وزن اضافه کردم بچه سالم دنیا بیاد ورما میرن وزنت کم میشه چون فشار خون نداری خطر کمتره یکم تحمل کن غذارژیمی بخور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین‌من‌حتی برنج و‌نون نمیخوردم مرغ و ماهی آبپز و بخارپز .شیرینی و‌چیزای چرب اصلا نخور  میوه ...

باشه رعایت میکنم اگه چیز دیگه ای هم میدونی ک دونستنش کمکم میکنه بهم بگو مرسی عزیز

2731
من 23کیلو وزن اضافه کردم بچه سالم دنیا بیاد ورما میرن وزنت کم میشه چون فشار خون نداری خطر کمتره یکم ...

اره همین ورم کردنم میترسونه منو وگرنه فشارم یا ۱۲ یا ۱۳ اونم دو سه بار شد ۱۳ همش ۱۲ بوده

2740
شکر خدا نترس ورم واسه همه باردارا هست

توکل بخدا..برام دعا کنین نی نیم صحیح و سالم ب دنیا بیاد بخدا پیر شدم دیگه از اول بارداریم هر روز یه مشکل داشتم بازم خداروشکر تا اینجاشم ب لطف خدا رسیدم

رفتم خواستن بستری کنن خودم رضایت دادم اومدم خونه از جو بیمارستان متنفرم..شدت مسمومیت خواهر شما چ اند ...

فشار نداشت، آمپول فشار زدن روز بعد دنیا اومد بچه 

شدتش رو نمیدونم 

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱 

سبزیجات و میوه بیشتر بخورید پیاده روی ملایم که خسته نشید داشته باشید همیشه فشارتون رو با یک دستگاه چک کنین استرس نداشته باشید مایعات زیاد بخورید توکل به خدا کنید و هر وقت فکر منفی سراغتون اومد خودتون رو سرگرم کنید موسیقی گوش بدین واسه کوچولو چیزی ببافید اینا کمکتون میکنه انشاالله به سلامتی میگذره.منو هم دعا کنین

2706