2737
2734

خواهش میکنم برای پسر من دعا کنید . 

خیلی  حالش بده . دو هفته ست تب و استفراغ داره 

سه بار بردمش دکتر . سرم و آمپول و دارو . دوباره شروع میشه . امروز صبح بردمش بیمارستان  مفید . به قدری اورژانس شلوغ بود که گفت برای بستری باید تا آخر شب صبر کنی . 

حتی یه سرم به بچه نزد . ما هم اومدیم درمانگاه خصوصی کودکان روبروی مفید، سرم و آمپول داد،  . ولی همچنان تب و استفراغ ،   

از دوستان نی نی سایت التماس دعا دارم 

راضی باش به رضای خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
انشالله زود خوب میشه ازمایش نبردین؟؟ دخترمنم دوهفته پیش گرفته بود الان چند روزی بود که خوب شده بود ...

ویروس جدید . هیچی حالیشون نمیشه . میگم دکتر قبلی این رو داده میگه بریز دور اینا رو بده . طبابت نمیکنن کاسبی میکنن

راضی باش به رضای خدا 
ویروس جدید . هیچی حالیشون نمیشه . میگم دکتر قبلی این رو داده میگه بریز دور اینا رو بده . طبابت نمیکن ...

به نظرم ببر متخصص عفونی یا یه دکتر که آزمایش بنویسه ببینه عفونت نداشته باشه منم فردا میبرم دخترمو ازمایش بنویسه ببینم چی به چیه اخه واقعا خیلی سخته مریضی بچه

2740
توکه تو این اوضاع اومدی نی نی سایت

نگو توروخدا خودم تجربه کردم ادم دکتر میبره وسرم وآمپول ودارو و....ولی بازم دلش تاب نمیاره میگه اینجا بپرسم شاید یکی یه راه حلی داد یا یه چیزی گفت که من نمیدونم وبه دردم خورد 

ممنون از درک شما . واقعا در مونده شدم

فدات شم عزیزم حتما یه آزمایش ببر وپیگیر باش خدا بهت قوت بده خودمم خیلی تجربه کردم این شرایطو واقعا میفهممت انشالله زودتر خوب شه برا بچه منم دعا کن

به نظرم ببر متخصص عفونی یا یه دکتر که آزمایش بنویسه ببینه عفونت نداشته باشه منم فردا میبرم دخترمو از ...

انشالله که دختر شما هم هر چه زودتر خوب بشه 

نزدیک امتحانات بچه م هست . چقدر هم گریه میکنه از درس افتاده

راضی باش به رضای خدا 
2706