2737
2734

مستاجرمون هر چه قدر اصرار میکنیم تخلیه نمیکنه می خوایم بریم اعتراض کنیم دیروز همین جوری این مطلب رو تو نت پیدا کردم گفتم شاید به درد بخوره:

یکی از مهم ترین مشکلاتی که در پایان قرارداد اجاره ممکن است، پیش بیاید تخلیه نکردن ملک توسط مستاجر است. قانون در این خصوص برای موجر چاره ای اندیشده که حق خود را از مستاجری که قانون را زیر پا گذاشته بگیرد، که این راه چاره با توجه به این که قرار داد اجاره رسمی بوده یا عادی متغییر است .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رحم کنین تا خدا رحم کنه بهتون

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2731

وااا چقد بی رحم ...طرف تو این گرونی حتما پول نداره ک جای رهن کنه بهش فرصت بدین خب 

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
2740

منم الان همین مشکل دوهفته پیش داشتم تخلیه نمیکرد کلی هم اسیب زده بود 😐وکیل همسرم رفت بهش گفت نرار کار به شکایت بکشه محبور شد بر کلی هم خسارت داد😕

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

مسلمونیم خوبه گناه داره بازبون خوش برید بنگاه بیارید برید حل اختلاف چرا اینجوری

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
وااا چقد بی رحم ...طرف تو این گرونی حتما پول نداره ک جای رهن کنه بهش فرصت بدین خب 

خب شما هنوز نمیدونین دقیقا قضیه چیه شاید حق با ایشونوباشه شاید مستاجر خوبی نباشه و اذیت میکنه😘

منتظر اتفاقات خوبم 

😐اه صاحب خونه ما هم برعکس پولمون رو نمیده میخواییم بریم از اینجا 

خونشون دیوونه خونس هی خدا یه خونه هم به ما بدی چی میشه از دست این صاحب خونه های بی درک راحت بشیم 

2706