2752
2734
عنوان

می خوایم مستاجرمون رو بندازیم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 36 پست
این صاحب خونه ام منو کشته باور کن😐

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
وای یقین ۱۰۰ میلیون خسارت داد تو این گرونی یه مستاجر خودش بی پول هست تازه خسارت هم بده    

خوب خراب نکنه😐و وقتی نداره نیاد خونه خوب اجاره کنه😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای یقین ۱۰۰ میلیون خسارت داد تو این گرونی یه مستاجر خودش بی پول هست تازه خسارت هم بده    

خب عین ادم با خونه برخورد کنه نترکونه خونه رو 😐عجباااا.انتظار دارن بزنن خونه رو بترکونن چیزی هم نگی خسارتم نگیری😐

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2731

فقط مستاجرا گناه دارن یعنی...بعضیاشون خیلی پرروان مستاجر ما یک ماه مهلت خواست من دوماه بهش مهلت دادم  بلند نمیشد خودم اسباب بیارم پدرنون دراورد میگفت اصلا کی گفته من مستاجرم.البته تقصیر همسرم بود چند سال بود ن اجاره اشو زیاد کرده بود نه پول پیش .بعدم که بالاخره به زور بلند شد یک تومن پول قبضاش مونده بود کنتور گاز خراب کرده بود ....

کاربر قدیمی ام 😊
فقط مستاجرا گناه دارن یعنی...بعضیاشون خیلی پرروان مستاجر ما یک ماه مهلت خواست من دوماه بهش مهلت دادم ...

واااای چقدرر پرووو😂😂😂کی گفته من مستاجرمم😂یه خورده دیگه باهاش بحث میکردی میگفت اصلا من صاحبخونه ام خود تو هم مستاجر منی😂😂

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
واااای چقدرر پرووو😂😂😂کی گفته من مستاجرمم😂یه خورده دیگه باهاش بحث میکردی میگفت اصلا من صاحبخونه ا ...

خب اخه میدونی قراردادش مال سال 93 بود ما هم که تمدید نکرده بودیم زبونش دراز بود

کاربر قدیمی ام 😊