2737
2734
عنوان

خانما دکتر پوران حاجیان متخصص زنان و میشناسید

| مشاهده متن کامل بحث + 34395 بازدید | 41 پست

سلام،متاسفانه دکتر حاجیان فقط براشون شهرت مهمه، من دوهفته پیش رفتم مطبش چنان استرسی به خاطر کم کاری تیرویید بهم وارد کرد که الان دو هفته هست حالت تهوع شدید دارم در صورتی که پیش دوتا دکترمتخصص غدد رفتم گفتند مشکلی نداره، پیش یک متخصص زنان دیگه هم رفتم همین حرفا زد گفت حل میشه، مسأله اینه که ایشون فقط جو میدن، واقعا شوهرم میخواست بره مطبش دعوا کنه و یا حتی شکایت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفم که زمانم رو هدر دادم در مطب ایشون. ایشون باید فروشنده میشد نه پزشک. فقط دنبال مارکتینگینگم! ب ...

درسته فوق االعاده دكتر پول پرررررست و بي دقتي براي خانم هاي باردار دقت كافي نداره ،تجربه كافي هم ايشون ندارن. سر معاينات بارداري من نه وقت كافي كذاشت نه دقت.

سلام،متاسفانه دکتر حاجیان فقط براشون شهرت مهمه، من دوهفته پیش رفتم مطبش چنان استرسی به خاطر کم کاری ...

عزيزم با منم همين كارو كرد بخاطر سهل انگاري و بي دقتي ايشون تن دوره بارداري بخاطر مصرف بييخود شياف سيكلوژست فيبروم هاي من بزرك تر شدن و احتمال سقط تو من بيشتر شد، در صورتي كه اي شياف فقط و فقط در موارد خونريزي به بيمار داده ميشه. براي بارداري من اصلا توصيه نميكنم،

2731

سلام منم دکتر پوران حاجیان رو از نی نی سایت پیدا کردم و امروز برای اولین بار برای ویزیت پیششون رفتم، به نظر من هیچ ارزشی برای افرادی که بهشون مراجعه می کنند قائل نیستن، بسیاااااااااار بی حوصله و کم تحمل من اولین بارداریم هست و کلا ۴ تا سوال ازشون پرسیدم که گفتن تورو خدا بیچارمون نکن با بارداریت همینا که من میگمو انجام بده و کلا کل تایمی که واسه من گذاشتن نهایتا ۵ دقیقه شد یکی دیگه از بدیهاش این بود که یه دستگاه سونوگرافی که اکثر مطبهای دکتر زنان خوب دارن رو نداشتن و هر بار به خاطر یه سونو مراجعینش باید جاهای دیگه کلی علاف بشن

برای بارداری مراجعه کردم .رفتار فوق العاده بد.....یعنی حالم بد شد دو تا سوالم نتونستم بپرسم دقیقا به منم هپین حرفارو زد و گفت تا آخر منو بیچاره میکنی با این سوالات..من خودم تنهایی زاییدمو ازین حرفا و اینکه چرا با شوهرت اومدی....یعنی تاریخ پریودم یادم رفت انقدر خورد تو ذوقم ....افاده ای و ...دیگه چی بگم.برای بارداری اصلا پیشنهاد نمیکنم اصلا وقت نمیذاره افاده ای

برای بارداری مراجعه کردم .رفتار فوق العاده بد.....یعنی حالم بد شد دو تا سوالم نتونستم بپرسم دقیقا به ...

ینی ب ای فیبروم هم اینجوری طرفو اذیت میکنه،والا من پستاشو که میدیدم میگفتم چه مهربون ولی الان موندم 

فقط میگم خدا لعنتش کنه اندازه الاغ حالیش نیست الکی خودشو تو اینستاداره بزرگ میکنه دکتری بی وجدان و بی سواد و فوق العاده بی ادب و گستاخ گول حرف زدنشو نخورین تو اینستا اصلا تبحر نداره تو جراحی این احمق من فیبروم ۴سانتی داشتم گفت نه عمل نمیکنم تا ۲۰ سانت نشه خدا لعنتش کنه الان فیبروم من شده ۲۷سانت رفتم پیشش میگه خیلی بزرگه باید بری یه دکتر دیگه خاک برسرت به تو هم میگن دکتر فقط‌منم داره همین از پولکی بودنشم نگم که ۱۰تومن زیر میزی میگیره اگرزودترم بخوای عمل شی درخواست پول بیشتر میکنه من فقط‌میگم لعنت به پدر و مادرش با این بچشون که جون مردمو به بازی گرفته من رفتم پیش یه آقای دکتری گفتن خطرناک نیست با حفظ رحم درمیارم فیبرومو ولی این حاجیان عوضی بزرگ جلوه میداد عملو که پول بیشتر بگیره خدا ازش نگذره سر دخترش بیاد 

2740

تو اینستا هم اعتراض کردم زد بلاک کرد که کسی نبینه الهی دخترش گرفتار این درد من بشه بفهمه ضعف اعصاب یعنی چی در صدد هستم شکایت کنم خوب پیگیری میکنم  به بیمارستان گزارش میکنم که ایشون درخواست پول میکنن برای وقت عمل مرده شور اون قیافه میمونشو ببرن زنیکه پر مدعا گاو

فقط میگم خدا لعنتش کنه اندازه الاغ حالیش نیست الکی خودشو تو اینستاداره بزرگ میکنه دکتری بی وجدان و ب ...

سلام عزیزم من نوبت گرفتم برم پیش حاجیان پس نرم؟

شما برای جراحی از کی نوبت گرفتین؟؟

فقط میگم خدا لعنتش کنه اندازه الاغ حالیش نیست الکی خودشو تو اینستاداره بزرگ میکنه دکتری بی وجدان و ب ...

سلام شما فرمودین که فیبرومتون ۲۵ سانت ؛ برا عمل پیش کدوم دکتر میخواین برین و رحمتون حفظ مشه ممنون میشم راهنمایی کنن منم خیلی استرس دارم به منم‌گفتن فیبروم ۱۲ سانت دارم و احتمال اینکه رحم برداشته بشه هست مجردم و این برام شده یک‌کابوس چند روزه لطفا راهنماییم‌کنید دارم دیونه میشم